2726
عنوان

کیا برنج هندی و پاکستانی میخورن؟ 🙁

12793 بازدید | 46 پست

بچه هاما چندبار برنج ایرانی گرفتیم خیلی گرونه نمیشه گرفت

برنج هندی میخوردیم قبلش، ب مزش عادت داریم هم خودم هم شوهرم

ولی برای بچم ایرانی میذاشتم یه کم، یکسال و نیمشه

شوهرم رفته یک کیلوبرنج پاکستانی خریده میگه اینا بهترهو ضرر برنج هندی رونداره چون کاشتنی هست ولی برنج هندی مصنوعیه

مزشودوست داشتمولی همش ازضررش میترسم

برنج ایرانی خیلی گرونه😪

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه ضرری داره؟ برنج نیم دانه ایرانی بگیرین خب

مگه نشنیدین همه میگن برنج هندی و اینا ضرر دارن

نیمدانه ک نه ولی لاشه گرفتیم کیلویی 18

خیلیه

عزیزم برنج هندی اصلا خوب نیست شده از خرجای دیگت بزنی برنج ایرانی بگیر هندیا ملوم نیس چیه مثه پلاستیک ...

ایرانیا هم ک میگفتن تراریخته ان

پاکستانی هم، مث هندیه؟ 

ماهم پاکستانی میخوریم با ایرانی قاطیش میکنم 3فنجون برنج میزارم 1فنجونش ایرانی 2فنجونش پاکستان وبم میشه تازه من برنجو اصلا آبکش نمیکنم کته میزارم مگه مهمون باشه

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  
ایرانیا هم ک میگفتن تراریخته ان پاکستانی هم، مث هندیه؟ 

کی میگه ایرانی تراریخته هست ما خودمون شمالی هستیم وزمین داریم حتی سم پاشی هم نمیکنیم کاملا ارگانیک سالم پاییز 97فروختیم کیلویی ده الانم درجه یک از ما سیزده تا پانزده بر میدارن نیم دانه هم هشت تومنه توصیه میکنم فصل برنج بیاین شمال از کارخونه شالیکوبی و مستقیم از کشاورز بخرین این هندی وپاکستانی ها رو به خورد بچه تون ندین تو رو خدا

ما با برنج ایرانی ترکیبی میخوریم. مثلا اگه قرار باشه هفت پیمانه درست بکنیم، ۴ پیمانه پاکستانی و ۳ پی ...

برا پختش همزمان میریزین؟

میشه یشتر توضیح بدین؟

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
2706