1421
1411
عنوان

ازمابش خون بارداری

100 بازدید | 20 پست

سلام خوبین من بیست و هفت روزه عقب انداختم بیبی چک زدم  غیر از یکیش که هاله داشت همه اش منفی بود حالا میخام برم از خون به نظرتون امیدی هست به بارداری ام؟؟؟

تمام سرچهای اخیر منم‌ اجع به همین موضوعه،پری نمیشم ولی بی بی منفیه،اصلا سابقه نداشته تا حالا پریم‌عقب بیفته😇😇😇

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

ان شاءالله باردار باشی برو در کنارش ازمایش تیروییدم بده 

من ۷روز عقب انداختم صبح بی بی زدم منفی شدم 😢

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1432
اره عزیزم  ولی چون بیبی ها منفی بود نرفتم از خون ولی پریودم نمیشم شوهرم گفت برم از خون منم میتر ...

اگر باردار باشی الان باید بری سونوی قلب 😍😍😍

ان شاءالله باردار باشی برو در کنارش ازمایش تیروییدم بده  من ۷روز عقب انداختم صبح بی بی زدم منف ...

شما هم ازمایش ندادی؟؟همیشه پریودت مرتبه؟؟

هنوز امیدی هست برات. همه آزمایشات رو دادم سالمم. تنبلی تخمدان دارم

این مدت عقب بندازی رو‌ قبلا سابقه داشتی،؟؟

1394
اره ولی چندماه بود منظم تر از قبل شده بودم شما چرا نمیری از خون ولی چون اقدام ممکنه باردار هم باشم

میگم شنبه برم،شاید تا شنبه پری بشم

1403
شما هم ازمایش ندادی؟؟همیشه پریودت مرتبه؟؟

نه عزیزم ازمایش ندادم 

بله همیشه سر وقت میشدم

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
هنوز امیدی هست برات. همه آزمایشات رو دادم سالمم. تنبلی تخمدان دارم

عزیزم صبحم امید نداشتم به اصرار دوستام زدم الان داره میره تو ۳سال که منتظرم

خوب خدا رو شکر 

تنبلی تخمدانم چیزی نیست با دارو و  امپول فعال میشن ولی حتما پیگر باش 

ان شاءالله تاپیک بارداریت

1364