2737
2734
عنوان

با فکرای الکی خودمو اذیت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 30 پست
20

ای وااااااااااااااااای 

ببین فقط کیستت رو درمان کن

خییییلی زوده برا بچه دار شدن 

منم عین تو بودم تازه من 24 سالم بود که حامله شدم

الان پشیمونم میگم چقدر خل بودم با فکرای الکی خودمو داغون کردم

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز خیلی جوونی 

سنی نداری برا این فکرا 

تو الان باید صدای خنده ت گوش همه رو کر کنه

لوس بازی در نیار هی بشین گریه زاری راه بنداز فکرای بیخود کن 

فعلا از این روزا استفاده کن

تا میتونی مسافرت برو دو نفری که بعد بچه دار شدی یه مسافرت راحت و بی دردسر حسرتش به دلت میمونه 

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
ای وااااااااااااااااای  ببین فقط کیستت رو درمان کن خییییلی زوده برا بچه دار شدن  منم عی ...

من اصلا بچه نمیخواستم اما دکترم گفت امکان داره دیر بشه دار شی یا اصلا نشی اخه فولیکولهام خیلی ریزن خییییلی.7 میلی مترن

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2728
هنوز خیلی جوونی  سنی نداری برا این فکرا  تو الان باید صدای خنده ت گوش همه رو کر کنه لوس ...

تفریحامو دارم پیش شوهرمم خیلی سرحالم.اما تنها که میشم اصلا هیچ کاری نمیتونم بکنم هیچ جا نمیرم هی میشینم این فکرا رو میکنم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
فولیکولهات اندازش یادت نیست؟

اینقدر تخمدانم کیست های ریز داشت که اصلا هیچ فولیکولی نداشتم 

دکترم میگفت اول باید کیستت درمان بشه بعد آمپول بزنی و قرص بخوری تا بتونی فولیکول خوب داشته باشی

که من با همون یک ماه رازیانه خوردن هم کیستم درمان شد هم حامله شدم

اینقدر تخمدانم کیست های ریز داشت که اصلا هیچ فولیکولی نداشتم  دکترم میگفت اول باید کیستت درمان ...

خداروشکر.منم همینطوریم پر کیست ریز.ایشالا خدا به منم یه نگاهی بندازه

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
من اصلا بچه نمیخواستم اما دکترم گفت امکان داره دیر بشه دار شی یا اصلا نشی اخه فولیکولهام خیلی ریزن خ ...

منم عین تو بودم دقیقا 

یه دکتری رفتم بهم گفت فلان آمپول فلان قرص اینقدر بخور و بعد یک ماه بیا

گفتم من فعلا بچه نمیخوام 

گفت من دارم میگم تو اصلا بچه دار نمیشی تو میگی من فعلا بچه نمیهوام

به حرف دکترا گوش نده

هنوز سنت هم خیییییلی کمه 

کللللللی وقت داری

ببین منم بعد سه سال بعد از ازدواجم بچه دار شدم

الان بچه م 8 سالشه تازه گذاشتم دومی گیرم بیاد

الان میگم اشتباه کردم باید تا 28 یا 29 سالگی میگشتم و تفریحات داشتم و درسم ادامه میدادم و... بعد میذا‌شتم 2 تا پشت هم گیرم میومد 

2738
منم عین تو بودم دقیقا  یه دکتری رفتم بهم گفت فلان آمپول فلان قرص اینقدر بخور و بعد یک ماه بیا ...

منم همینو میگفتم.شوهرم دوران عقد میگفت من دو سال دیگه بچه میخوام من میگفتم نه هفت هشت سال بعد.حالا جامون عوض شده من میگم الان اون میگه بیخیال.انقدر که این دکترا ترس انداختن به جونم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
جدی؟؟؟؟ باهم نمیشه؟

نه اصلا نباید با هم مصرف کنی

یا فقط دارو یا رازیانه 

تو که میگی 3 ماه قرص خوردی جواب نگرفتی حالا اینو یک ماه امتحان کن جواب میگیری حتما

سلام

من الان هفت ماهه باردارم. از دوران مجردی تا حالا حدود ده سال کیست تخمدان و تخمدان پلی کیستیک داشتم و دارم  . کیستم پنج سانت بود و هست و فولیکول ضعیف چهار میلی داشتم   دکتر متفورمین بهم داد  از دوم پریود تا شونزده پریود میخوردم  بعد از هفت ماه اقدام  برام گرفت ابحمدلله. تازه   زخم شدید دهانه رحم هم دارم و داشتم. همه چی دست خداست. یکی رو میبینی سالمه بچه دار نمیشه  یکی دیگه با صدتا مشکل هم بچه دار میشه. اواخر سوره یاسین خداوند میفرماید:  خدا به هر امری اراده کنه فقط به او میگوید باش  و بی درنگ موجود میشود. همه چی خداست

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی

ختم قرآن نذر اموات کن جواب میده

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی
2706