2733
2734
عنوان

با فکرای الکی خودمو اذیت میکنم

538 بازدید | 30 پست

نزدیک دو ساله ازدواج کردم یک سالی هم نامزدی و عقدمون بود.شوهرم خیلی خوبه خیلیییی.هیچی واسم کم نمیذاره نه از نظر روحی نه مالی هیچی.خیلی دوستش دارم.حتی من مشکل دارم و باردار نمیشم اون خیلی بچه دوست داشت حالا میگه من اصلا بچه نمیخوام دوست ندارم 😪 میگه من فقط خودتو میخوام بچه هم بود و نبودش مهم نیست من تورو واسه تولید نثل که نگرفتم دوستت داشتم که گرفتم 😪😪😐😐 اما یه سری چیزا هست که اذیتم میکنه خیلی درگیرشم خودمو حس میکنم نابود میکنم باهاش 

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لذت ببر از این روزای دو نفره

حالا که چیزی نگذشته از عروسیتون 

همه 5 سال می‌گردن و مسافرت میرن و عشق و حال بعد میذارن بچه دار بشن 

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
2728
مگر چقدر وقته اقدام کردی عزیزم

من تخمدانم پلی کیستیکه از مجردی میدونستم اما نمیدونستم چی هست و مانع بارداری میشه وگرنه ازدواج نمیکردم 😪😪 که شوهرم حسرت بچه بمونه به دلش.سه ماه قرص جلوگیری دکترم داد بهم واسه کیستای ریز تخمدان.الان یک ماهه که اقدام جدی دارم اما وضعیت تخمدانم افتضاحه

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
من تخمدانم پلی کیستیکه از مجردی میدونستم اما نمیدونستم چی هست و مانع بارداری میشه وگرنه ازدواج نمیکر ...

وا.این مشکل رو که خیلی از خانما دارن دوست منم داشت در حدی که بدون قرص پریود نمیشد.الان دو تا بچه داره.

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
من تخمدانم پلی کیستیکه از مجردی میدونستم اما نمیدونستم چی هست و مانع بارداری میشه وگرنه ازدواج نمیکر ...

ببین منم عین تو بودم تخمدانم پر کیست های ریز

برو عرق رازیانه از عرق فروشی خوب بخر

هر روز عین قرص سر یه ساعت مشخص بخور

من هر شب ساعت 10 شب یه استکان میخوردم

وقتی سر یک ماه رفتم سونو دکترم تعجب کرده بود که چجوری تخمدان هام اینقدر پاک پاک شدن و پر تخمک های خوب 

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
2738
الکی خودمو با فکر و خیال اذیت میکنم فکر اینکه نکنه بچه دار نشم یا دیر بیاد خونه با اینکه بهم خبر م ...

مشکل داری عزیزم

اینا همه فکرای الکی هم مال بیکاریه

بدتز با این رفتار شوهرت رو از خودت میرونی

برو پیاده روی ورزش برو کلاس هایی که علاقه داری برو

ببین منم عین تو بودم تخمدانم پر کیست های ریز برو عرق رازیانه از عرق فروشی خوب بخر هر روز عین قرص س ...

جدی؟ قبلش فولیکولهات چه اندازه بودن؟ دارو هم میخوردی؟

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
مشکل داری عزیزم اینا همه فکرای الکی هم مال بیکاریه بدتز با این رفتار شوهرت رو از خودت میرونی برو ...

نه به شوهرم هیچی نمیگم همش میریزم تو خودم خودمو اذیت میکنم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
جدی؟ قبلش فولیکولهات چه اندازه بودن؟ دارو هم میخوردی؟

فقط یک ماه قرص جلوگیری خوردم فک کنم 

یادم نیست یک ماه یا دو ماه

بعد اصلا جواب نداد تو همین نی نی سایت بهم گفتن رازیانه بخور و عرق بومادران هم خوب بود اونم خوردم 

همون ماه تازه حامله هم شدم

2706