2726
عنوان

تاپیک خرید چای😆😆😆

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 43 پست

ولی خداییش یکی دوماهه چقد همه چی گرون شده...میری بیرون فک میکنی اصحاب کهفی...همه چی لحظه ای شده

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان یه هفته است شکر نداریم😔😭😭 خاک تو سرشون

خدا از باعث و بانیش نگذره

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
الان یه هفته است شکر نداریم😔😭😭 خاک تو سرشون

یک هفته؟؟؟؟؟؟من دوماهه شکر ندارم. خخخخخخ.‌نیستتتت اصلا .ازاد هم نیست که بگیریم. یه س سری دولتی پخش کردن ۳/۹۰۰.

سریع‌تموم میشه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
ولی خداییش یکی دوماهه چقد همه چی گرون شده...میری بیرون فک میکنی اصحاب کهفی...همه چی لحظه ای شده

وحشتناااااک شده. ضد افتاب ایرانی چ و س ک ی گرفتم اندازه بند انگشت۸۵تومن😏😏😏

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
وحشتناااااک شده. ضد افتاب ایرانی چ و س ک ی گرفتم اندازه بند انگشت۸۵تومن😏😏😏

اره منم ضد آفتاب خریدم آشغاله 70 هم پولشو دادم...بخدا جنس ایرانی اصن بدرد نمیخوره..مخصوصا آرایشی

ضدآفتابتون چیه

من خاستم الارو بخرم..مسوول پوست و مو دارو خونه انقد گفت خوب نیس و فلانه...یه درمالیفت بهم داد...خوشم نمیاد ازش رو پوستم نمیخابه...شما چی گرفتین؟راضی هستین؟

ما خودمون مغازه داریم،شوهرم هم میگه کلا نیست

اره گلم.‌ماهم‌مغازه داریم. من چندین‌ماهه بی شکر م.صفره صفر

ضدآفتابت چیه؟

فیس دوکس اگه اشتباه نکنم. هنوز استفادش نکردم. مرطوب کننده دور چشمش هم گرفتم سه ماه پیش۳۸تومن.‌خوب بود ولی حجمش کمه.الان نمیدونم چقد شده قیمتش