2410
2553
عنوان

تاپیک خرید چای😆😆😆

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 43 پست
من چای کله مورچه ای میگیرم...خیلی خوش رنگه و عطره...فله ای

کله مورچه ای خیلی زود تموم میشه..منم گرفتم چنبار

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
یکی بهم چای تشریفات رو پیشنهاد داد..کسی استفاده کرده؟چطوره؟؟

اره من استفاده کردم خوش رنگ و خوش عطره

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فله ای کیلو۱۳۰تومن هست اینجا... فقط بهت پیشنهاد میکنم کاپیتان نخری چون اصلا طعم و بخصوص رنگ نداره ا ...

ممنون عزیزم از راهنماییت

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
اره من استفاده کردم خوش رنگ و خوش عطره

مرسی عزیز

2720
بچه ها چرا شکر نیست؟؟؟؟؟

احتکارشون کردن عزیز...کیلو 8 و خورده ایه...دولتی 3.5...اما معلوم نیس کجاها دارن

2714

دولتیا همون روز که میرسه براشون به ساعت نکشیده تموم میشه 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
حالا کیسه ای هم بگین...کیسه ای هم قراره بخرم

من کیسه ای برای دبش و می خرم راضییم 

تعاونیش رو توی فروشگاه ها میارن. مثلا ما رفتیم فروشگاه فرهنگیان گرفتیم. بستگی داره کدوم فروشگاه طرف قراردادتون باشه.

اینجا که اصلا ازاد هم نیست

دولتیا همون روز که میرسه براشون به ساعت نکشیده تموم میشه 

اره منم آزاد خریدم

2706