2726
عنوان

قرمزیواشم...هنوزم گاهی وقتا شک میفته تودلم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 32 پست
وای ک چقد همه مردا کثیفن.باورت میشه من شوهرم قبلا یخورده بد بوده ولی الان خیلی خیلی خوب شده ولی من ن ...

امیدوارم شوهرم منو دوس نداشته باشه به طلاق راضی بشه😔من دیگ نمیخام کسی رواذیت کنم ن خودمو خونوادمو ن حتی اون و خونواده نامردشو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ازین هیولا ها داشتم. عزیزم اول اینک مطلقه بودن درسته توی ایران وجهه ی خوبی نداره😔ولی خیلی افرا ...

خوشبختانه ما از هفته اول نامزی ینی از سه سالیش مشکل داریم تا به الان...اره اگه فقط قبول میکرد بره برادرمان من غمی نداشتم...برگشتنم ب اون خونه برابربا مرگ خودمه...چون دیگ وضعیت حادترشده اوناهم خیلییی خیلییی کینه ای هستن...اگه برم ن دیگ پدرومادرمو مبیبنم ن روی بیرونو مطمئنم😔نمیخام اینجوری نمیخام😭

بیوه شدن  از این زندگی الانت خیلی بهتره. جدا شو و تا وقتی که نتونستی درست انتخاب کنی ازدواج نکن ...

بیوه یه کلمه با بار منفی خیلی زیاده 

مخصوصا توی ایران

اگ بگیم مثلا جداشدن ازین زندگی بهتره درست تره

خصوصا این دوستم که الان دو به شک هم شده

take it easy! But...take it
2728
اره عزیزم بعدش مشخص شد که مشکل روانی داشته میترسیده بیاد و دستش روبشه ک شد😔

خب الان دلت واسه خودت بسوزه که چه بلاهایی ممکن بود سرت بیاره، فیلم : قرمز، پارک وی، ملی و راه های نرفته اش رو ببین.بیمار روانی حد و مرز نداره.

حتما جدی باش و برو مشاور زندگی با مرد های نرمال هم سخته چه برسه به بیمارهای روانی

اره غیرمنطقیه...چون باباش میگه توخونه من میشینی شوهرتوبیخیال شو به حرف من باش...خب شوهرمم به حرف باب ...

بشین خوب فکراتو بکن با مشاورم بحرف ببین بعد اون تنهایی خوشبخت تری یا با اون و اخلاقاش و گهگاهی خوبی. شوهر منم همینطور بعضی وقتا خیلی خوبی میکنه اما سریع ناراحتم میکنه تا حدی که گریه میکنم تو رو خدا خوبیتو نخواستم بزار لااقل فقط بدیت تو ذهنم بمونه که هوایی نشم که دل خوش نکنم ...

💙گروه آبی💙      💚سبزشدم💚                                                                                         وزن شروع ۷۶ (۲۳ آبان) وزن هدف۶۴🤩😍🤩😍***هدف دوم۶۲☺☺🥰🥰🤩*** هدف سوم ۶۰            ۷۴/۳💪...۷۳/۴💪...۷۲/۸💪...۷۲/۳🤦‍♀️...۷۲/۱🤷‍♀️...۷۰/۱💪...۶۹/۸🩸...۶۸/۵💪...۶۸/۹😭...۶۷/۴🤲...۶۷/۳🩸...۶۶/۶🤲...۶۵/۹💥...۶۵🤲...۶۴/۶🩸...۶۳/۹🤲...۶۳/۴🤲...۶۲🤲
خوشبختانه ما از هفته اول نامزی ینی از سه سالیش مشکل داریم تا به الان...اره اگه فقط قبول میکرد بره بر ...

اگ خیلی خیلی کینه ای هستن بعید میدونم فقط با زندانی کردن تو دلشون خنک بشه مخصوصا با اون اخلاق پدرشوهرت

برای همین چند وقت پیش قبل اینک خونه رو ترک کنی گفتم اگ رفتی دیگ برنگرد. بجنگ تا درست شه

اینو بدون طلاق درسته بهترین راه نیس

ولی گاهی بعنوان اخرین راه، درست ترین راهه👍🏻

take it easy! But...take it
اره غیرمنطقیه...چون باباش میگه توخونه من میشینی شوهرتوبیخیال شو به حرف من باش...خب شوهرمم به حرف باب ...

بشین خوب فکراتو بکن با مشاورم بحرف ببین بعد اون تنهایی خوشبخت تری یا با اون و اخلاقاش و گهگاهی خوبی. شوهر منم همینطور بعضی وقتا خیلی خوبی میکنه اما سریع ناراحتم میکنه تا حدی که گریه میکنم تو رو خدا خوبیتو نخواستم بزار لااقل فقط بدیت تو ذهنم بمونه که هوایی نشم که دل خوش نکنم .......

💙گروه آبی💙      💚سبزشدم💚                                                                                         وزن شروع ۷۶ (۲۳ آبان) وزن هدف۶۴🤩😍🤩😍***هدف دوم۶۲☺☺🥰🥰🤩*** هدف سوم ۶۰            ۷۴/۳💪...۷۳/۴💪...۷۲/۸💪...۷۲/۳🤦‍♀️...۷۲/۱🤷‍♀️...۷۰/۱💪...۶۹/۸🩸...۶۸/۵💪...۶۸/۹😭...۶۷/۴🤲...۶۷/۳🩸...۶۶/۶🤲...۶۵/۹💥...۶۵🤲...۶۴/۶🩸...۶۳/۹🤲...۶۳/۴🤲...۶۲🤲
اگ خیلی خیلی کینه ای هستن بعید میدونم فقط با زندانی کردن تو دلشون خنک بشه مخصوصا با اون اخلاق پدرشوه ...

اره فوق العاده کینه ای هستن مخصوصا که دیگ بابام شوهرمو بیرون کرد ازخونه😂باهاش بدحرف زد دیگ محاله ممکنه خوب بشه...نمیتونم به پای این مرد بسوزم...حداقل یکم مرد بود براش میجنگیدم ولی دوسال زندگی و ی سال نامزدی هیچ تلاشی نکرد دلم بهش خوش باشه...انقد توگوشم خوندن میلاد پسرپیغمبره میگفتم وای ن ازدستش بدم بدبخت میشم الان چشام بازشده😅

بشین خوب فکراتو بکن با مشاورم بحرف ببین بعد اون تنهایی خوشبخت تری یا با اون و اخلاقاش و گهگاهی خوبی. ...

منم میگم دیگ میگم ن پول میخام ن خوردوخوراک فقط و فقط ارامش میخام....بخدا پول ازش نمیگرفتم تاخودش میداد اونم ماهی سی تومن اینا....سالی ی بار عید لباس میخریدم با عیدیای جمع شدم...کلا اینجوری باهاش ساختم....حتی توخریدامم باباش دخالت میکرد...

ممنونم دوست جونم چیشده چرا اشفته ای؟؟ اون هیولای مزخرف داخل ذهنته ک میگه نکنه دلم تنگ بشه و اینا؟

اره الان دیدم پیامتو😢هی میگم نکنه بعدا پشیمون بشم...گرچه میدونم زنی مثه من دیگ نمیتونه پیداکنه شوهرم ....این همه باهاش ساختم...ولی لیاقت نداشت...انقد بزرگش کردم برا شاخ شد

2706