2703
2553

برو تو نت سرچ کن همه خوراکی هایی که طبع گرم دارن باید بخوری

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وقتی ظرف میشوری حتما پیش بند ببند تا لباست خیس نشه

وقتی ام پریودی حتما شال ببند به کمرت و از کمپرس اب گرم استفاده کن

غذاهای گرم بیشتر بخور مثلا شیره ی انگور یا خرما یا گردو و موز و این چیزا

take it easy! But...take it
2714
بله پاک شد نمیدونم چرا دوباره نوشتم 

عزیزم من متوجه شدم که خودم باید گرمیجات بخورم برای رحمم و همسرم هم که آزواسپرمی هست باید سردیجات بخوره. جاربه کلا هر دومون تمایل به چیزایی که برامون مناسب نیست داریم. یه لیست از گرمیجات و یه لیست از سردیجات میکی که بخوایم روزانه بخوریم. بیشتر غذاها مدنظرمه

عزیزم من متوجه شدم که خودم باید گرمیجات بخورم برای رحمم و همسرم هم که آزواسپرمی هست باید سردیجات بخو ...

میشه بگید کی گفته که همسرتون باید سردی بخوره؟ آخه اصولا میگن مردا باید چیزهای گرم و مقوی بخورن

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
عزیزم من متوجه شدم که خودم باید گرمیجات بخورم برای رحمم و همسرم هم که آزواسپرمی هست باید سردیجات بخو ...

عزیزم سردیجات اصلا خوب نیست چرا باید بخوره !مریضی میاره، تمام گرمیجات که گفتم همشون مقوی هستن بعدش شما اگه میخوای رحمت از سردی در بیاد نباید سردی بخوری 

🤍
عزیزم سردیجات اصلا خوب نیست چرا باید بخوره !مریضی میاره، تمام گرمیجات که گفتم همشون مقوی هستن بعدش ش ...

اخه اینجور نیست که همه لازم باشه گرمی بخورن. ممکنه زیاد یه نفر گرمی خورده باسه. حتی دیدین بعضیا می گن رو بی ضه ها یخ بذارید

2706