2703
2553
اگه پولشو داری هزینه کن عزیزم

پولش مسئله نیست مسئله تراشیدن دندون سالم و اینکه دوباره بعد مثلا یه سال روکش بخواد الان دارم نمی دونم بعدا هم پول دارم یا نه اگه رسیدگی م یخواد دستش نزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
لبخند رو نوبت گرفتم واسه یکشنبه دل تو دلم نیست نمی دونم با کدوم روش رفع میشه یعنی جراحی لثه می خواد ...

پیش دوسه تادکتر برو نشون بده ،تامطمئن بشی بهترین روش رو انتخاب میکنی

چرا امضات کم رنگه  
یه دندون دیگه حوصله ارتو ندارم مشخصم میشه دوست ندارم

نمی ارزه مینای دندونت تراش بدی 

اگه هم بخوای باید در طول چند ماه هر جلسه یه مقدار خیلی کم تراش بدی که دندون حساس نشه

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
2714
پولش مسئله نیست مسئله تراشیدن دندون سالم و اینکه دوباره بعد مثلا یه سال روکش بخواد الان دارم نمی دون ...

آها خوب دائمی که نیستن کامپوزیت امکان پریدگی واینا داره وبالاخره باید باز ترمیم کنی دو سه سال بعد هر چقدرم رسیدگی کنی پولیش لازم داره هر چند وقت ...اگه اذیتت نمیکنه  دست نزن به دندونت

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
منظور من اینه که واسه این حد از کجی می ارزه که دندونم رو تراش بدم یا نه ولش کنم

نه اصلا. خوبه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
آها خوب دائمی که نیستن کامپوزیت امکان پریدگی واینا داره وبالاخره باید باز ترمیم کنی دو سه سال بعد هر ...

بیشتر لبخند لثه ای اذیتم میکنه پس دست نزنم شاید سفیدشم کردم هزینه اون نمی دونین چند

2706