1147
1267
یه دندون دیگه حوصله ارتو ندارم مشخصم میشه دوست ندارم

نمی ارزه مینای دندونت تراش بدی 

اگه هم بخوای باید در طول چند ماه هر جلسه یه مقدار خیلی کم تراش بدی که دندون حساس نشه

اگه مردی بیا ایران ،زن باش

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

پولش مسئله نیست مسئله تراشیدن دندون سالم و اینکه دوباره بعد مثلا یه سال روکش بخواد الان دارم نمی دون ...

آها خوب دائمی که نیستن کامپوزیت امکان پریدگی واینا داره وبالاخره باید باز ترمیم کنی دو سه سال بعد هر چقدرم رسیدگی کنی پولیش لازم داره هر چند وقت ...اگه اذیتت نمیکنه  دست نزن به دندونت

تو چرا وقتی دروغ میگی من لبخند میزنم...فکر میکنی من خرم ؟حقیقتش من دارم به خریت تو لبخند میزنم!   
به دندونش دست نزده  جراحی لثه کرده که موقع لبخند کمتر لثش مشخص باشه

حالت لب بالاش هم تغییر کرده. 

یعنی لبو هم عمل کرده؟ 

میشه برای سلامتی امام زمان (عج) یه صلوات بفرستین🙏🌼😘
1258
آها خوب دائمی که نیستن کامپوزیت امکان پریدگی واینا داره وبالاخره باید باز ترمیم کنی دو سه سال بعد هر ...

بیشتر لبخند لثه ای اذیتم میکنه پس دست نزنم شاید سفیدشم کردم هزینه اون نمی دونین چند

1274
بیشتر لبخند لثه ای اذیتم میکنه پس دست نزنم شاید سفیدشم کردم هزینه اون نمی دونین چند

نه عزیزم بلیچینگ هم سفید میکنه اونم بپرس از دکترت میگن خوب سفید میکنه 

تو چرا وقتی دروغ میگی من لبخند میزنم...فکر میکنی من خرم ؟حقیقتش من دارم به خریت تو لبخند میزنم!   
لبخند لثه ای بوده درستش کرده

ولی به نظرم لبشم ژل زده چون خیلی باریک بوده 

1264
یکی از راههای درست کردنش ژل زدن به لب 

خوب اینو امتحان کن اگه دندونت سفیده و فقط لبت نازکه 

منظور من اینه که واسه این حد از کجی می ارزه که دندونم رو تراش بدم یا نه ولش کنم

عزیزم کامپوزیت از دونه ای سیصد شروع میشه دندونتو تراش نمیدن یه لایه سرامیک میزنن که نسبت به پولی که میدی سرامیکش خوب میشه کل دندونات پارسال ۱۱ ملیون بود امسال اگه جنس خوب بزاری گرونترم میشه تا یکماهم نباید نه چایی بخوری نه قلیون بکشی

1220