2726
عنوان

خانمایی ک تجربه بارداری داشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقب افتادن هزار تا دلیل میتونه داشته باشه،اتفاقا ما هر که من باردار شدم سر موعد لکه بینی پیدا کردم ا ...

من تنبلی تخمدان دارم همیشه بعد چهل روز پری میشدم اما الان خیلی طولانی شد

معاون گروه دخملای باحال
2728
اره ما ک سه خریدیم اونوقت

من آخرین بار دوتومن گرفتم، دی ماه بود!  🙂

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
چون فک نکنم باردار باشم

بزن خیالت راحت میشه البته بازم نمیتونی اعتماد کنی چون من یک هفته قیل از این که مثبت بشه زدم منفی بود بعدش مثبت شد آز مطمئن تره البته من پریودم نامنظم بود و احتمالا لقاح دیر انجام شده بود

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
بیبی چک من پارسال که حامله بودم میخریدم۷ تومن بود چجوری شما ۳ تومن خریدین

قطره چکونی مدیکور پارسال هزار بود، شد دوتومن... بعد میگن شده سه تومن! 

Accutest آمریکایی من قطره چکونی شو میگرفتم 3تومن، خودکاریش 12 هزار

روژان و لاوین و... هم که هم قیمت مدیکور بود همیشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
منم دی ماه بود،حالا هی بگو که به ما انداختن ...😂😂

انداختن بهت شک نکن😂😂😂

واسه من قطره چکان داشت و یه نوار کاست مانند مارکش یادم نیست لی

واس منم اینطوری بود ،قبل از اونم اصلا بیبی چک ندیده بودم 😂😂شوهرم انقد واس خواهرش خریده بود میشناخت من فقط شنیده بودم

2706