1147
1254
عنوان

دخترم هنوز اسم نداره😣😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 96 پست

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

به خاطر اسم اولی اسم دومی رو انتخاب نکن  من اسم دخترم رو چون پسر اول با م بود مهرناز کذاشتم&nb ...

یعنی مهرناز قشنگ نیست، من گفتم یا بزارم مهرناز یا مهسا، مهسا رو خیلی دوست دارم

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
1258

سخته تلفظش

یچیزی خواهر من شاید چیزی بگم اگه قصد بدنیا اومدن بچه سوم داری و پسر میخای اسم بچه ها رو شبیه نکن 

عشقم حسین آرزویم کربلاست                                         ‌‌  Allah is watchfull over everything

عزیزم چه اصراریه دوتاشون یک جور باشه اسماشون یاسمن ارغوان بهارک ماهک ترنج ترسا پرستش ارمغان ستیا که از القاب حضرت معصومه است دینه مها عسل 

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
عزیزمی لطف داری😍😍😍

فدای تو🤩🤩🤩

ببین عزیزم نه با توجه به اسم اولی براش اسم بذار نه اینکه به مد نگاه کن. 

اسمی بذار که همیشه خوب باشه. در نظر بگیر یه بچه روزی چهل پنجاه شصت ساله میشه. یه اسم با کلاس که همیشه بهش بیاد و برازنده باشه. اگه فکر می کنی پرنسا این ویژگیا رو داره بذار پرنسا. 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
فدای تو🤩🤩🤩 ببین عزیزم نه با توجه به اسم اولی براش اسم بذار نه اینکه به مد نگاه کن.  اسمی ب ...

خیلی فکر کردیم تنها اسمی به نتیجه میرسیم همینه اکثرا هم تاییدش میکنن ولی باز دودل میشیم 😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1257
خیلی فکر کردیم تنها اسمی به نتیجه میرسیم همینه اکثرا هم تاییدش میکنن ولی باز دودل میشیم 😂😂😂

چرا با آخر اسمش هماهنگ نمی کنی؟ 

راستی بازم بچه میخوای؟ 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه اسم دیگه هم که مدنظرمونه آوین هست ولی شوهرم میگه به پارمیس نمیاد 

خو نیاد چرا انقدر دنبال جفت کردن اسمین ،اسمی رو بزارین که از ته دل دوسش دارین و معنیشم قشنگه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
1280