1265
1254
عنوان

دخترم هنوز اسم نداره😣😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 96 پست

پانیذ هم میاد بهش به معنی قند وعسل

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

عزیزم حتما باید ( پ )داشته باشه؟! زودتر انتخاب کنین که این مرددی روی بچه اولتون تاثیرنذاره بعدم اطرافیاتون نگن نمیتونن تصمیم بگیرن.

اسم دختر دایی من پارمیس هست و دختر دومش رو نارسیس گذاشته😘

1279

پریناز...پارمیدا...پانتاا.....پانیذ......پریا....پروانه......پریساا.....پرستو.......پرنیان...........پرنیا.......مهدیس هم به پارمیس میادش

فقط 42 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمیم به همین سوی چراغ قسم😐برام دوتا دونه صلوات میفرستی؟؟الهی من فدات😃عاشقتم نی نی یار۳😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥

پارمیس و آوین ( خیلی هم میاد و تلفظش روان و زیباست ) 

پارمیس و پرنسا ( خیلی شیکه آدم یاد پرنسس میافته فقط یکم تلفظش سخته ) 

ولی من خودم آوین رو ترجیح میدم ، ضمنا اسم قاشق چنگال نیست که الزاما باید بهم بیان 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
پناه بزار

الان چندوقتیه که از فکر شباهت اسماشون اومدم بیرون. دل آرا صداش میزنیم. ولی میدونی بازم ته دلم میگم  کاش شبیه هم بود به کمی

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

پرنسا تلفظش سخته ، اسم پريسان هم خيلي زيباس ، ما يه پريسان کوچولو داريم تو فاميل کلي عاشق سينه چاک داره ، به پريسان هم فک.کن ، بنظر من قشنگه  ... پرنسا نذار فقط ، پرديس هم قديمي شده خودمونيم .

1226
۱۵روز وقت داریم 😂😂

من تو هفته 24 بارداری ام عجله دارم زود اسمشو قطعی کنم!!!! 

چه دلی داشتی😅

گناه داره بچه زودتر تصمیم بگیر! از کسی هم نظر نپرس هروقت گرفتی شناسنامه شو بعد بگو اسمش اینه... 

جز یه لبخند و گفتن کلماتی مثل قشنگه، خوبه، مبارکه و... کاری از دستشون برنمیاد😂

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من 
1280