1265
1273
عنوان

دخترم هنوز اسم نداره😣😣😣😣

958 بازدید | 96 پست

الان ۱هفتست بدنیا اومده هنوز اسم نداره.اسم نهایی که براش انتخاب کردیم پرنسا هست.دختر اولم پارمیس اسمشه.بنظرتون اسم پرنسا رو بریم ثبت کنیم دیگه؟؟نظرتون درباره این اسم چیه؟بعضیا میگن قشنگ نیست بعضیا میگن خیلی شیکه.خیلی دودلم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

قشنگه گلم پناه هم قشنگههه

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢

شما یکی فامیلامون پرنسا داره

اما پشمالو و سبزه اس

خو بش نمیاد اسمش😅

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون

پرنسا خیلی شیکه

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست...انشالله همتون حاجت روا بشید🌷میشه ی صلوات برا حاجتم بفرستین؟😘😍مررررسی🌷 
1274

منم اسم دخترم پرینازه. برا دومی پرنسا رو دوست داشتم اما شوهرم و اطرافیان مخالفن میگن قشنگ نیست . پردیس دوست دارم ولی اینم همه میگن اسم شهره. خیلی گیج شدم

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین به بچه ت از لحاظ چهره چه اسمی میاد.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹

فک کنم ده روز بیشتر وقت ندارید، درسته!؟ 

دلتو بزن به دریا دیگه... کلی وقت داشتی😅

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من 
1257
منم اسم دخترم پرینازه. برا دومی پرنسا رو دوست داشتم اما شوهرم و اطرافیان مخالفن میگن قشنگ نیست . پرد ...

پناه بزار

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢

عزیزم اسمیک انتخاب کردی خیلی هم شیکو قشنگه 

مهم اینه ب دل خودتون خوش بشینه و دخترتونم وقتی بزدگ شد اسمشو دوست واشته باشه 

انقد ازینو اون نپرس 

هرکی یه نطر میده 

وقتی نطر دیگرون برات مهم باشه همینم میشه

بچه یک هفتس ب دنیا اومده ولی اسم نداره 😒

حال تمام روز هایم عشق است  الهی شکرت برای این بخت خوش  عاشقانه های من برای جوجه ی توراهیمون در پیج @mahouratohidi  
1280