2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کادو بده بهش بیبی چکتو شام عاشقانه بپز چراغا خاموش شمع و..... 😎😎

اونا برای بچه اول جواب میده  و اینکه منتظر باشه 

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2728
من اصلا همسرم نبودن خونه. چون احتمال نمیدادم مثبت باشه. هنوزم نگفتم نمیدونم چطوری بگم

منم شوهرم مسافرته بهش حتی نگفتم موعدم عقب افتاده گفتم مطمئن بشم بعد میگم

عه بچه چندمه اخییی😍😍😍😍😍

سوم ان شاءالله

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738
ای خداااا من اینقد بچه زیاد دوس دارم خدا به منم سه تا بده 😐😐😆😆😆 خداحفظشون کنه عزیزم

منم خیلی

دلم میخواد دورم پر باشه از بچه های قد و نیم قد

بعدشم کلی نوه

ان شاءالله بزودی شماهم کلی بچه دورتونو میگیرن

2706