2726
مبارکت باشه عزیزم

ممنونم

هنوز تو شوکم به همسرمم نگفتم  

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا دیگه نا امیدم دیگه دستم به هیچ کاری نمیره تا حالا سیصد چهار صدتا از این بی بی ها زدم منفی بود ف ...

انشالا عزیزم خیلییی زود خبر بارداریتو میدی من پارسال همین موقع ها بچه اولم افتاد نمیدونی چی کشیدم چفدرر زخم زبون تو یکسال مداوم تو دعواها از شوهرم شنیدم اگه باردار باشم فقط میخوام سالم باشه به حق همین روزا انشالله خدا دامن همه رو سبز کنه

انشالا عزیزم خیلییی زود خبر بارداریتو میدی من پارسال همین موقع ها بچه اولم افتاد نمیدونی چی کشیدم چف ...

ممنون اره همه رو تجربه کردم منم چهارسال پیش یه سقط کردم بعدش دیگه نشده تا الان منتظر معجزه ام

عزیزم مبارک باشه ایشالاااا، من پارسال دقیقا همین روزا فهمیدم باردارم ولی قلبش تشکیل نشد انداختم هنوز ...

مبارکه عزیزم برای ما منتظرام دعا کن😍

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
همسر من اینقد فضول تشریف داره وایساد بالا سرم نزاشت سورپرایزش کنم 😂😂😂😂😂 جواب ازمایشم خودش رفت ...

من اصلا همسرم نبودن خونه. چون احتمال نمیدادم مثبت باشه. هنوزم نگفتم

نمیدونم چطوری بگم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
ممنون اره همه رو تجربه کردم منم چهارسال پیش یه سقط کردم بعدش دیگه نشده تا الان منتظر معجزه ام

انشالله خیلییی زود دامنت سبز میشه فقط‌ از خدا بخواه، خدا خیلیییی مهربوووونه ❤️

2706