2726
عنوان

مامانا بیاین یه لحظه (شیر خشک)

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 87 پست
چرا غدا ندی مگه مشکلی داره ؟؟؟اگه نداره و سالمع به حرف دکترا نون من پسرم از سه ماهو نیمی دارم غذاش م ...

1 شب شیرش میدم 5 صبح هموت 60 تا رو میخوره فقط... 8 صبح دوباره 60 تا گریهههههههههه

سوپرامیل میدم جدیدا قبلش ببلاک بود بخدا نمیشه وعده هاش زیاد کنم کلا پذیرای شیر نیست خییلی کم میخوره ...

عزیزم منم مشکل شما رو دارم دخترم وزنش کمه و خیلیم بد غذاست من اواع شیر خشکا رو براش امتحان کردم نخورد ولی الان دارم بهش تروویتال میدم انگار بیشتر دوست داره البته همونم بیشتر از نود سی سی نمی خوره شاید شیر خشکشو دوست نداره یه شیر خوشمزه تر بهش بده ببین اونو بیشتر نمی خوره ؟البته تروویتال نمیدونم وزن دهیش چطوره ولی دختر من که فعلا اینو دوست داره خودمم امتحان کردم دیدم از بقیه شیر خشکا طعمش بهتره

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کم درست کنم دوباره که بخواد... میرم میزنم واسش ولی دیگه جیغ میزنه نمیخوره

عزیزم 90 تا رو درست کن بریز تو 2تا شیشه یکیش تموم شد سریع اون یکی رو بده بهوره....یا اینکه بقیه ی شیرش رو با قطره چکون بده بخوره

😍😍😍
بخدا شیرش تقریبا 10 روزه عوض کردم چرب و خوشمزست همه هم بهم گفتن واسه وزن گیری عالیه... مشکل از دختر ...

خودتو ناراحت نکن اینجور بچه ها به اعصاب آروم احتیاج دارن ن یه مادر ناراحت و عصبی با کسی مقایسش نکن اما گولش بزن یکم نبات بنداز تو شیرش آهنگ کودکان  نشسته دراز کشیده دیدی نمیخوره بیخیال نشو بریز تو فرنی شیرخشکو بدش بریز تو سوپ بدش من پسرم از رنگ شیر  فهمیدم خوشش نمیاد شیششو بالاک رنگ کردم چاره چیه گولش بزن 

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
عزیزم 90 تا رو درست کن بریز تو 2تا شیشه یکیش تموم شد سریع اون یکی رو بده بهوره....یا اینکه بقیه ی شی ...

قطره چکون امتحان کردم میریزه بیرون. بنظرتون با سرنگ بدم خوبه؟؟ سرنگ رو امتحان نکردم؟؟ بعد به زور 90 تا بدم رفلاکس نمیگیره بالا بیاره؟؟ 

بخدا شیرش تقریبا 10 روزه عوض کردم چرب و خوشمزست همه هم بهم گفتن واسه وزن گیری عالیه... مشکل از دختر ...

من ببلاک کامفورت میدادم تا 4 ماه به زووووور دادم

بعد نان دادم نخورد

بعد سورامیل دادم اونم نخورد

هومانا دادم نخوردددد

دیدم هی شیر عوض میکنم این نمیخوره

خودم گیگوز گرفتم اونم نخورد به زور با درد سر میدادم 1 سال شد بخاطر وزن خوبش دکتر گفت دیگه شیر خشک نده شیر گاو بده اونم نمیخورد با قاشق میدم الانم با قاشق میدم راضی نیست شیشه بخوره تو لیوانم بووووو میکنه نمیخوره با قاشق تو کریر میدم 18 ماهه است علاج ندارم چند وقت پیش دکتر بردم قد و وزن کرد گفت عالیه بهم میگه چطور میگی نمیخوره وزن و قدش خیلی خوبه بخدا من حسرت به دل موندم شیر بخوره خودش

حالا گفته از شیر میتونی بگیری

فقط باید تلاش کنی 

خودتو ناراحت نکن اینجور بچه ها به اعصاب آروم احتیاج دارن ن یه مادر ناراحت و عصبی با کسی مقایسش نکن ا ...

عزییییزم چه مامان خوبییییییی. کاش دکترش اجازه میداد کمکی شروع کنم. اخه دیشب داشتم سیب میخوردم یه جوری نگاه میکرد دلم سوخت گذاشتم دم دهنش چنان با ولع مک میزد دلم رفت حس کردم دلش مزه های متفاوت میخواد مثل غذای کمکی

عزییییزم چه مامان خوبییییییی. کاش دکترش اجازه میداد کمکی شروع کنم. اخه دیشب داشتم سیب میخوردم یه جور ...

چرا نمیدی بهش مشکلش چیه مگه

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
قطره چکون امتحان کردم میریزه بیرون. بنظرتون با سرنگ بدم خوبه؟؟ سرنگ رو امتحان نکردم؟؟ بعد به زور 90 ...

سرنگ هم خوبه امتحان کن حتما...نه بااین چیزا که بچه رفلاکس نمیگیره..من بچم شیرخشکی بود و شیر نمیخورد زیاد بردم چکاپ دکترش گفت وزن نگرفته و منم اومدم خونه هر3ساعت 210 سی سی با قطره چکون بهش شیر دادم خورد البته بچم10ماهش بود ماه بعد که بردمش 800گرم اضافه کرده بود

😍😍😍
2706