2703
2553
عنوان

مامانا بیاین یه لحظه (شیر خشک)

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 87 پست
وزن گیری خیییلییی افتضا

هر دو ساعت ۶۰ تا بهش بده نمیخوره با سرنگ بده نمیخوره یا قاشق بده نمیخوره بالیوان بده ولی بهش به زورم که شده بده یه مدت معدش گشاد شد دیگه راحتی ۶۰ سی سی مال بچه ۱ روزس وزنی نمیگیره حداقل شیرشو عوض کن شیر پرچرب بگیر براش  لعاب برنج بدبهش بریز تو شیشه بخوره حریره بدش فرنی سوپ نمیخوره که دلیل نمیشه بهش ندی چون نمیخوره  نمیگم خییییلی بخوره ن همون معمولیشو بخوره

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
سوپرامیل میدم جدیدا قبلش ببلاک بود بخدا نمیشه وعده هاش زیاد کنم کلا پذیرای شیر نیست خییلی کم میخوره ...

تا دوساعت میتونی نگه داری شیر خراب نمیشه تواون دوساعت تکه تکه بده بخوره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید بخوره چون بشترین رشد رو تا 1 سال داره بچه با دکترش مشورت کن بهش فرنی با شیر خشک بده  پسر ...

وای عمرا اگر این مقدار بخوره.... به دکترش گفتم... گفتش پایان 6 ماهگی کمکی بده

2720
وای عمرا اگر این مقدار بخوره.... به دکترش گفتم... گفتش پایان 6 ماهگی کمکی بده

من بچه هام دو قلو هستن یکیش میخورد یکیش اصلا نمیخورد دققق میداد از 4 ماهگی فرنی با شیر خشک دادم علاج نبود

2714
هر دو ساعت ۶۰ تا بهش بده نمیخوره با سرنگ بده نمیخوره یا قاشق بده نمیخوره بالیوان بده ولی بهش به زورم ...

عیزم. شیر خشکی ک بچه باهاش  خیلی وزن گیری خوب داشته باشه چیه؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
کم درست کنم دوباره که بخواد... میرم میزنم واسش ولی دیگه جیغ میزنه نمیخوره

بقیشو با سرنگ بده عیب نداره عزیز من پسرم شیشه نمیگرفت از عید یکم خوب شده خوب خوبم ن هااا یکسره تا ۹ ماهگی با سرنگو قاشق و غذا وزنشو رو منحنی سب ز داره ادامه میده  خییییلی سحته اما باید اذیت شی دیگه

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
هر دو ساعت ۶۰ تا بهش بده نمیخوره با سرنگ بده نمیخوره یا قاشق بده نمیخوره بالیوان بده ولی بهش به زورم ...

باور کن با قطره چکون هم میدم به زور ولی میریزتش بیرون جیغ میزنه... شیرش هم سوپرامیله پرچربه خیلییی چربه.. غذای کمکی هم دکترش نذاشت شروع کنم مشکل اینه که به قول شما 60 سی سی ماله بچه یک روزست نمیخوووره مشکلش نخوردنه☹️😞

عیزم. شیر خشکی ک بچه باهاش  خیلی وزن گیری خوب داشته باشه چیه؟؟

اره من چون پسرم خوراکش خوب نبود بردم متخصص سوپرامیل بهش داد خیلی چربو خوبه من با این شیر بچم رو به زور رو  منحنی نگه داشتم

یه خرده رقیق تر درستش کن...بعد اینکه دختر من موقع خوردن شیر خشکش با موهام باید بازی کنه یعنی موهامو میگیره تو دستش و با اون بازی میکنه و شیرش رو تا ته میخوره تازه بعدش گریه میکنه و بازم میخواد...

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕
2706