2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخه من يه بار تو بيمارستان ارش تواتاقي بودم كه يه خانمه داشت امنيوسنتز ميكرد وااي اينقد داد ميزد 

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
اخه من يه بار تو بيمارستان ارش تواتاقي بودم كه يه خانمه داشت امنيوسنتز ميكرد وااي اينقد داد ميزد&nbs ...

مسخره بازی در میارده..تو زمانی ک من اونجا بودم بالای ده نفر انجام دادن,هیشکدومش چشمش هم به هم فشار نداد تازه😓😓

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
مسخره بازی در میارده..تو زمانی ک من اونجا بودم بالای ده نفر انجام دادن,هیشکدومش چشمش هم به هم فشار ن ...

عزیزم هزینش چند و برای همه هس بایدبرن یانه

میشه برای حل مشکلاتم دعاکنیدوصلوات بفرسیدممنون  
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  چی هست

غربالگریم ریسک سندروم داشت..آب دور جنین رو گرفتن تا مطمین بشن مشکلی داره یا نه

مسخره بازی در میارده..تو زمانی ک من اونجا بودم بالای ده نفر انجام دادن,هیشکدومش چشمش هم به هم فشار ن ...

واقعااا؟من اونو ديدم واسه همين خيلي ميترسم ،فكرميكنم خيييبي درد داره،پس الكي كولي بازي درمياورده😅

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
غربالگریم ریسک سندروم داشت..آب دور جنین رو گرفتن تا مطمین بشن مشکلی داره یا نه

عزیز دلم چرا سلفری ندادی من سلفری دادم .انشالله ک جوابش خیلی خوبه  نینیت هم سالمه

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
عزیزم هزینش چند و برای همه هس بایدبرن یانه

آمینو سنتز عادی بدون بیمه یک و دویست هست که با بیمه تامین اجتماعی هفصد شد...من ازمایش cghهم انجام دادم که تموم کروموزوم هارو تک تک بررسی میکنن برا اون سه و دویست جدا دادم

عزیز دلم چرا سلفری ندادی من سلفری دادم .انشالله ک جوابش خیلی خوبه  نینیت هم سالمه

هفته چند ميشه سلفري داد؟اونو بدي ديگه نيازي به امنيو نيس؟

2706