1472
1459

اللهم صل علی محمد وال محمد 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست تو اوج نا امیدی و کفران نعمت، خدا دوتا فرشته کوچولو تو دلم گذاشت شک بزرگی بود. برای سلامتیشون یه صلوات مهمونم کنین 

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

دردداشت؟من خييييلي ميترسم

نه..درد نداره..مثل همون خونگیری هست  دردش و استرسش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
1473
هفته چندمي؟

پونزده هفته و شش روز انجامش دادم..امروز شونزده هفته هسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اخه من يه بار تو بيمارستان ارش تواتاقي بودم كه يه خانمه داشت امنيوسنتز ميكرد وااي اينقد داد ميزد 

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
اخه من يه بار تو بيمارستان ارش تواتاقي بودم كه يه خانمه داشت امنيوسنتز ميكرد وااي اينقد داد ميزد&nbs ...

مسخره بازی در میارده..تو زمانی ک من اونجا بودم بالای ده نفر انجام دادن,هیشکدومش چشمش هم به هم فشار نداد تازه😓😓

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مسخره بازی در میارده..تو زمانی ک من اونجا بودم بالای ده نفر انجام دادن,هیشکدومش چشمش هم به هم فشار ن ...

عزیزم هزینش چند و برای همه هس بایدبرن یانه

میشه برای حل مشکلاتم دعاکنیدوصلوات بفرسیدممنون  
8
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  چی هست

غربالگریم ریسک سندروم داشت..آب دور جنین رو گرفتن تا مطمین بشن مشکلی داره یا نه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مسخره بازی در میارده..تو زمانی ک من اونجا بودم بالای ده نفر انجام دادن,هیشکدومش چشمش هم به هم فشار ن ...

واقعااا؟من اونو ديدم واسه همين خيلي ميترسم ،فكرميكنم خيييبي درد داره،پس الكي كولي بازي درمياورده😅

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
غربالگریم ریسک سندروم داشت..آب دور جنین رو گرفتن تا مطمین بشن مشکلی داره یا نه

عزیز دلم چرا سلفری ندادی من سلفری دادم .انشالله ک جوابش خیلی خوبه  نینیت هم سالمه

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
عزیزم هزینش چند و برای همه هس بایدبرن یانه

آمینو سنتز عادی بدون بیمه یک و دویست هست که با بیمه تامین اجتماعی هفصد شد...من ازمایش cghهم انجام دادم که تموم کروموزوم هارو تک تک بررسی میکنن برا اون سه و دویست جدا دادم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دلم چرا سلفری ندادی من سلفری دادم .انشالله ک جوابش خیلی خوبه  نینیت هم سالمه

هفته چند ميشه سلفري داد؟اونو بدي ديگه نيازي به امنيو نيس؟

1474
آمینو سنتز عادی بدون بیمه یک و دویست هست که با بیمه تامین اجتماعی هفصد شد...من ازمایش cghهم انجام دا ...

ان شاالله نی نی تون سالم باشه عزیزم چقدسخت هزینش خیلیه خدایی من توهمین غربالگریاش موندم دعاکنید برام مشکل نداشته باشم لطفا

میشه برای حل مشکلاتم دعاکنیدوصلوات بفرسیدممنون  
هفته چند ميشه سلفري داد؟اونو بدي ديگه نيازي به امنيو نيس؟

انینیو صد درصدنشون مید . سلفری ۹۸درصد . من چون استراحتی بودم ترسیدم سلفرد دادم من هفته ۱۶دادم سلفری رو

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 

اتفاقا به دکترم هم گفتم سل فری بدم..نمیدونم چرا گفت سل فری بدرد تو نمیخوره باید امینو بدی...جواب سونوم تو تاپیکتم هست میکفت بخاطر این عددی در موردش ارتباط سی ار ال و ان تیت نوشته شده باید امینو بدی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450