1265
1267
عنوان

داستان زندگی من و شوهرم و دختربرادرم که باهم چت میکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 12296 بازدید | 201 پست
بنظر من حسین آقا را دو دستی بچسب ، خواهراتم هواشو داشته باشن ، دیگه بعد از حسین آقا ، شوهر گیر آوردن ...

نه بابا

بااین ننه من غریبم های اسی جون 

حسین اقا که 20ساله بود

بعدی 16سالگی به دام میفته😁😁😁😁

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا دلت بخواد مهربونم ولی اصلا انتقاد پذیر نیستم پس اگه مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار😏😏😏

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

اره منم دیدم پسره خواننده ی پی ام سی بود اون وقتا دختره مطلقه و یه دختره 7ساله داشت دخترش تو عروس ...

چه شانسی هم داشته!!!خرشانس یعنی اون!

بدرودددد نی نی سایت یه ماهه کاملا وقتمو گرفتی برو خوش باش 😪دیگه نمیاممم بای بای
1279
تا اینجا خوندم هرکاری کردم جلوی خودمو بگیرم ریپلایی نکنم نشد  دوستای حسین که اینقدر هم ادم ...

والا من این همه سال دانشجو بودم، اینقدر کلاسامو نمیرفتم و غیبت میکردم که تا استاد منو می دید میگفت فلانی حذفت میکنم حق نداری بیای سر جلسه امتحان. اونوقت یه بار یکی پیدا نشد زنگ بزنه به خانواده م بگه دخترتون چرا کلاس نمیاد. خدا شانس بده همه چقدر پیگیر حسین بودن  

جالبه اینجاست استاد مذهبی و عاقل و فهمیده، خانمش مذهبی و عاقل و مشاور، عقلشون نکشید ازدواج آداب داره و باید اول با خانواده حسین صحبت کنن؟!!!!! مستقیم اومدن با استارتر مطرح کردن و خواستن اونو راضی کنن؟!!!!!

والا بعضی ها چه رویاها و فانتزی هایی دارن، اینا همه از بی دغدغه بودنه.

پیش به سوی موفقیت. وزن شروع: 58/700 کیلو، وزن فعلی: 55 کیلو، هدف: رسیدن به وزن دلخواه 50 کیلوگرم. شروع رژیم:98/1/17
واااای خدایااااا خواهرشوهرا من که کاملاااااا سینه هاشونو درمیارن عینهههه تاااااانک هم هستن ولی من هی ...

اینا ادعاشون نمیشه ولی خیلی اپنن من بدم میاد، خودم این چیزارو رعایت میکنم،

شوهرم حتی دعواشون میکنه ولی فایده نداره

خدایا دوباره نی نی میخام،،، 
وااااا پسره عاشق چی زنه شده به هرحال عشقشون پایدارباشه

ولی زنه انصافا خوشگل بود اصلا شکسته نشده بود ولی بازم شکهرش نسبت بهش بچه تر میزد

8
من تا اینجا فهمیدم همه جا با واسطه و پارتی وارد ادارات میشن   دختر 16ساله کاراموزی   &n ...

خب اینایی که هنرستانی هستن بله دقیقا ۱۶ تا ۱۷ سالگی باید برن کارآموزی.جدا از واقعیت داشتن یا نداشتن تایپیک 

دنیا فدای یه تار موی پسرم
1226
اینا ادعاشون نمیشه ولی خیلی اپنن من بدم میاد، خودم این چیزارو رعایت میکنم، شوهرم حتی دعواشون میکنه ...

عزیزم شوهرمن حتی مسخره اشون هم میکنه میگه نه خیلی خوش تیپید یا اه اه حالم بهم خورد!! ولی اصلاااااا براشون مهم نیست جلو همه حتی نامحرم هم اینکارهارو میکنن!!! بعد من فقط یه بار یکم لباس اندامی ولی پوشیده کامل پوشیده بودم میخواستن دق کنن فقط کاش میدیدیشون!!!! خاک توسرشون....من که کاملا پوشیده میرم خونه اشون دلم نمیخواد مثه اونا باشم😖

1241