1421
1389
عنوان

داستان زندگی من و شوهرم و دختربرادرم که باهم چت میکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 12536 بازدید | 201 پست
بنظر من حسین آقا را دو دستی بچسب ، خواهراتم هواشو داشته باشن ، دیگه بعد از حسین آقا ، شوهر گیر آوردن ...

نه بابا

بااین ننه من غریبم های اسی جون 

حسین اقا که 20ساله بود

بعدی 16سالگی به دام میفته😁😁😁😁

فقط 47 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

ولی اون که من میشناسن زنه از شوهر اولش دوتا بچه داشت و هیچی دیگه نداشت ولی رفت زنه پسره شد خونه پسره ...

وااااا پسره عاشق چی زنه شده

به هرحال عشقشون پایدارباشه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
تا اینجا خوندم هرکاری کردم جلوی خودمو بگیرم ریپلایی نکنم نشد  دوستای حسین که اینقدر هم ادم ...

والا من این همه سال دانشجو بودم، اینقدر کلاسامو نمیرفتم و غیبت میکردم که تا استاد منو می دید میگفت فلانی حذفت میکنم حق نداری بیای سر جلسه امتحان. اونوقت یه بار یکی پیدا نشد زنگ بزنه به خانواده م بگه دخترتون چرا کلاس نمیاد. خدا شانس بده همه چقدر پیگیر حسین بودن  

جالبه اینجاست استاد مذهبی و عاقل و فهمیده، خانمش مذهبی و عاقل و مشاور، عقلشون نکشید ازدواج آداب داره و باید اول با خانواده حسین صحبت کنن؟!!!!! مستقیم اومدن با استارتر مطرح کردن و خواستن اونو راضی کنن؟!!!!!

والا بعضی ها چه رویاها و فانتزی هایی دارن، اینا همه از بی دغدغه بودنه.

پیش به سوی موفقیت. وزن شروع: 58/700 کیلو، وزن فعلی: 55 کیلو، هدف: رسیدن به وزن دلخواه 50 کیلوگرم. شروع رژیم:98/1/17
واااای خدایااااا خواهرشوهرا من که کاملاااااا سینه هاشونو درمیارن عینهههه تاااااانک هم هستن ولی من هی ...

اینا ادعاشون نمیشه ولی خیلی اپنن من بدم میاد، خودم این چیزارو رعایت میکنم،

شوهرم حتی دعواشون میکنه ولی فایده نداره

الهی به امید خودت نه بنده های بی خودت
1394
من تا اینجا فهمیدم همه جا با واسطه و پارتی وارد ادارات میشن   دختر 16ساله کاراموزی   &n ...

خب اینایی که هنرستانی هستن بله دقیقا ۱۶ تا ۱۷ سالگی باید برن کارآموزی.جدا از واقعیت داشتن یا نداشتن تایپیک 

دنیا فدای یه تار موی پسرم
1427
اینا ادعاشون نمیشه ولی خیلی اپنن من بدم میاد، خودم این چیزارو رعایت میکنم، شوهرم حتی دعواشون میکنه ...

عزیزم شوهرمن حتی مسخره اشون هم میکنه میگه نه خیلی خوش تیپید یا اه اه حالم بهم خورد!! ولی اصلاااااا براشون مهم نیست جلو همه حتی نامحرم هم اینکارهارو میکنن!!! بعد من فقط یه بار یکم لباس اندامی ولی پوشیده کامل پوشیده بودم میخواستن دق کنن فقط کاش میدیدیشون!!!! خاک توسرشون....من که کاملا پوشیده میرم خونه اشون دلم نمیخواد مثه اونا باشم😖

خدایا چشمم به دنباله کریم بودنته...
1364