1147
1273
عنوان

داستان زندگی من و شوهرم و دختربرادرم که باهم چت میکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 12324 بازدید | 201 پست

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

عزیزم لطفاً ازدواجِ خانومای مطلقه با پسرای ده سال کوچیکتر از خودشونو رواج ندهید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
یعنی با داداشش حموم بوده؟

خیر منو شوهرم تو پذیرایی بودیم بعد خواهرشوهرم رفت حموم بعدش ما نشسته بودیم دیدم یهو با شووورت از حموم زد بیرون یه ربع بعدش نماز خوند جلومون😖😆😆

خدایا چشمم به دنباله کریم بودنته...
از اونجا که اومدم بیرون زنگ زدم به حسین گفتم بیا خونه کارت دارم اومد گفتم هرچی هست حضوری بهم بگو اون ...

تا اینجا خوندم هرکاری کردم جلوی خودمو بگیرم ریپلایی نکنم نشد 

دوستای حسین که اینقدر هم ادم مذهبی و فوقالعاده سنگینی بوده شماره شمارو از کجا داشتن؟؟؟!!!

حالا همه‌ی اساتید دانشگاه انقدر پیگیر شدن که زنگ میزنن که فلان دانشجو کجاست؟!

بعد به خانوادش نه نامه میدن نه خبر که پسرتون دانشگاه نمیاد؟؟؟؟؟!!!!"

یه‌خورده عجیب نیست؟!

بعد شما چطور آشنایی به این نزدیکی داشتین و بچه‌ی برادر‌‌۱۶سالتون تا اون لحظه بی‌خبر بوده در حالیکه به قول خودتون با شما بسیار هم صمیمی بوده؟!

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
کجاش واضح نبود؟؟؟😶 خواهرشوهر تو نماز بخونه بعد با شورت از حموم بزنه بیرون چه حسی داری؟؟😆😆 الان وا ...

با برادر آخه بخدا افسردگی گرفتم اون الهام بیچارع هم دیشب ماجرای برادرشو گفت بخدا دارم افسزدگی میگیرم باورم نمیشه از مردا متنفر شدم الان ب همه شک دارم

1320
عزیزم لطفاً ازدواجِ خانومای مطلقه با پسرای ده سال کوچیکتر از خودشونو رواج ندهید

دیگه از رایج گذشته عزیزم خیلی هم مرسوم شده علتشو نمیدونم ولی من چندسال پیش تو اینطور عروسی بودم زنه مطلقه بود شوهرش مجرد ده سالم ازش کوچیکتر!!!

1308
تا اینجا خوندم هرکاری کردم جلوی خودمو بگیرم ریپلایی نکنم نشد  دوستای حسین که اینقدر هم ادم ...

هه

داداشِ من دبیرستانیه نره مدرسه نه شمامونو دارن نه دوست و رفیقاش و معلماش زنگ میزنن که چرا نیومد

حتی برای امتحانای اخر سال هم یکیشو نرفت

زنگ نزدن خبر بدن

ولی استادای حسین مثِ مهد کودک پیگیر بودن

جالبه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا دلت بخواد مهربونم ولی اصلا انتقاد پذیر نیستم پس اگه مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار😏😏😏
با برادر آخه بخدا افسردگی گرفتم اون الهام بیچارع هم دیشب ماجرای برادرشو گفت بخدا دارم افسزدگی میگیرم ...

این مورد شوهره بدبخته من کاری نکرده بود فقط منو شوهرم چشمامون گررررد شده بود تویه شهرکوچیک هم هستیم جوری که همه باحجاب وچادری ان...دیگه نمیدونم این نکبت چه کرمی دارهههه😖😆😆

دیگه از رایج گذشته عزیزم خیلی هم مرسوم شده علتشو نمیدونم ولی من چندسال پیش تو اینطور عروسی بودم زنه ...

اره بخدا زیاد شده یجایی خوندم چون پسرای الان دنبال زن مستقل وبا عقل ومنطقی میگردن بس که تربیت الانه دخترارو لوس وبچه ووابسته ومهرطلب کرده پسرا زده شدن

1280