1363
1411
عنوان

داستان زندگی من و شوهرم و دختربرادرم که باهم چت میکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 12505 بازدید | 201 پست
خب مردها شاخص دارن😁😁😁 درست ولی زنها هم این نیاز رو دارن ولی من نمیفهمم دختری که تاحالا تجربه ن ...

مثل اینکه شما اصلی بنام غریزه رو نمیشناسین ! 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..

بوی گندِ بی‌شعوری از سراسر دنیای ما به مشام می‌رسدو اگر برای زدودن آن کاری نکنیم،به فاجعه خواهد انجامید.فاجعه آن وقتی است که دیگر این بو را احساس نکنیم به این دلیل که شامه مان به آن عادت کرده باشد.

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

اتفاقا خواستگاری و عقدمم خونه بابای مریم بود چون من پدر و مادرم فوت  کرده بودن برادرم بزرگ که ب ...

فقط میتونم بگم که خیلی بچه ای هنوز بزرگ نشدی و

امیدورارم شوهرت بعداز چندسال پشیمون نشه ازاین انتخابش

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390
چه ربطی به خانم جلسه ای داره کل خانواده شوهرم ادای مذهبی بودنو درمیارن وقتی کا خواهرشوهرم با شورت از ...

نه عزیزم

من به حمایت از خانومای مذهبی بهت میگم

من نه ادای ادم مذهبی هارو درمیارم نه لختی میگردم

میونه رو هستم

دینم هم تو دلِ خودمه

نمازم دعام خدمت به بنده های خداهم تو دلمه

همه ریاکار نیستن

در عوض خانواده شوهرم مث اینکه شما میگی جانماز اب میکشن و نماز میخونن و روزه میگیرن

ولی دل میشکنن

عفت کلام ندارن

حجاب براشون مهم نیس

فقط 48 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘

اگه یک درصد داستانت واقعی باشه، باید بگم عمه گری رو در حق مریم تموم کردی. حالا می فهمم چرا عمه ها اینقدر فحش نثارشون میشه.

پیش به سوی موفقیت. وزن شروع: 58/700 کیلو، وزن فعلی: 55 کیلو، هدف: رسیدن به وزن دلخواه 50 کیلوگرم. شروع رژیم:98/1/17

فکرکنم ازاین به بعدهمش بایدشک تودلت باشه که یوقت مریم وحسین دوباره بهم پیام ندن وواردرابطه نشن واین خودش تاوان شکستن دله مریم براتوخواهدبود

لاغر+پولدار=مانکن.                                                   لاغر+بی پول=نی قلیون.                                           چاق+پولدار=توپر.                                                     چاق+بی پول=گامبو.                                                 (خلاصه پوله که تعیین میکنه چطوری به نظربرسی)           
1394

خب اونهمه اوردی وردستت پسره ی بیچاره رو..بهش محبت کردی فک کردی بهت وابسته و علاقمند نمیشه فقط ب خودت فکر میکردی نه به دل پسر مردم😐

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂
مثل اینکه شما اصلی بنام غریزه رو نمیشناسین ! 

میشناسم ولی خداوکیلی ایا نیاز به رابطه جنسی جز اینه که باید اول بهش فکر کنی؟

من الان متاهلم رابطه که دیر بشه عصبی میشم و حس و حالم به هم میریزه

ولی دختریام بهش فکر نمیکردم چون فایده ای جز گناه نداشت

فیلم و اینا هم نمیدیدم

حتی روانشناسا هم همینو میگن

فقط 48 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘
اتفاقا خواستگاری و عقدمم خونه بابای مریم بود چون من پدر و مادرم فوت  کرده بودن برادرم بزرگ که ب ...

اسنارتر باورم نمیشه ازدواج کردین؟خانوادش چطور اجازه دادن؟ شما چنسال بعد از ازدواج از شوهرتون جدا شدین؟

1387
اصلاونفهمیدم چی شد واضح بنویس

کجاش واضح نبود؟؟؟😶 خواهرشوهر تو نماز بخونه بعد با شورت از حموم بزنه بیرون چه حسی داری؟؟😆😆 الان واضح بود؟؟یا اون یکی خواهرشوهرت بگه به شوهرت بیا پاهامو تا انتهای ران موم بزن!!!بعد نماز هم بخونن!الان واضح بود😆😆😆

خدایا چشمم به دنباله کریم بودنته...
اگه یک درصد داستانت واقعی باشه، باید بگم عمه گری رو در حق مریم تموم کردی. حالا می فهمم چرا عمه ها ای ...

همه مردم همینن ، کور عیب خود و بینای عیب دیگرانند ، برای خودشون خوبه برای بقیه بده .. 

مبارکت باشه بالاخره زرنگ بازیاتون خانوادگی جواب داد 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
1339