1421
1411
عنوان

داستان زندگی من و شوهرم و دختربرادرم که باهم چت میکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 12538 بازدید | 201 پست

دو ماه رد شد و مادر حسین راضی نشد منم گفتم مهلتی که داده بودم تموم شد و تلاشت ثمر نداشت پس بیخیال شو ولی حسین بازم قبول نکرد و هر روز با مادرش صحبت میکرد منم کم کم وقتی اصرار حسین رو میدیدم و این همه اذیتی که میشه رومیدیدم بهش علاقه مند شدم ولی بازم به فکر ازدواج نبودم بهش میگفتم حسین بیا و بذار خاطره های خوبی که با هم داریم همینطوری باقی بمونه بذار با یاد و خاطره هم زندگی کنیم نه با این همه دردسر و سروصدا ولی حسین قبول نمیکرد منم دیگه خسته شده بودم نزدیک یک سال بود درگیر این قضیه بودیم من به عکس العمل همه فکر میکردم که با شنیدن این قضیه چه رفتاری میکنن چه فکری در مورد من میکنن با خودشون میگن حتما از اول هم قصدی داشتم که حسین رو گفتم بیاد اینجا درسشو ادامه بده و آوردمش سرکار حتی به عکس العمل مریم هم فکر میکردم که چه فکری در مورد من میکنه شاید دلش بشکنه و هزار حرف دیگه خانواده من درگیر بودن خانواده حسین درگیر بودن همه داشتیم اذیت میشدیم من حتی چندبار به سرم زد یواشکی از این شهر بدون اینکه کسی خبردار بشه بندازم برم حتی مادر حسین هر کاری کرد که حسین رو بکشه شهرشون بیخیال درسش بشه نشد حسین نرفت که نرفت

وااااای الان که فکر میکنم میبینم اصلا نمیشه با نوشتن عمق اذیتایی که شدیم رو بیان کنم چقدر روزهای بدی بود من بدجور بین حسین و خانواده اش و خودم گیر کرده بودم نمیخواستم دل حسین بیشتر از این از من بشکنه از طرفی به فکر مادرش بودم که بخاطر این قضیه چقدر اذیت میشه شاید من مقصر بودم

منم گفتم پس دیدی که این ازدواج جز یه سراب نیست که بهش فکر میکنی پس الان هم کاسه کوزه اتو جمع کن از ا ...

عجب کارایی میکنی انگار دختره 17ساله ای

سرطان رحم

عجب

فقط 46 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

برگرفتهاز داستان گاوها پرواز میکنن و خرها اواز میخوانند 😯

پستانداران هم باور میکنن😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘
1436
بچها اون خانم که چند دقیق پیش تا پیک زد و عکس خونش رو گذاشته بود و از شوهرش جدا شده بود و چجوری پیدا ...

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2792019&slug=خاطرات-زن-و-شوهریخونه-دو-نفره-مون&postId=91063046

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤

خواهر منم یه خواستگار داره سه سال از خودش کوچکتر...پسره جواب رد شنید قلبش درد گرفت بردن دکتر...یه دستش بی حس شد...به شدت اصرار به ازدواج داره ولی خواهرم بخاطر سن راضی نیست..من همچین عشقی دیدم

پیج اینستاگرام من..همه چیز واسه خانوما..  ba_salighe_ha
چه زنای سردی والا   میلش ناخودآگاهیه خودش میاد حتی تومجردی

من سرد نیستم یه بار دیگه بخون پستمو

میگم زن حق داره نیاز داشته باشه چون طعمشو چشیده

ولی دختره مجرد برام قابلِ باور نیس واقعا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
خواهر منم یه خواستگار داره سه سال از خودش کوچکتر...پسره جواب رد شنید قلبش درد گرفت بردن دکتر...یه دس ...

وای عزیزم سه سال که خوبه

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا  نی نی ایم رو سپردم ب خودت مواظبش باش....

اتفاقا خواستگاری و عقدمم خونه بابای مریم بود چون من پدر و مادرم فوت  کرده بودن برادرم بزرگ که بابای مریم باشه گفت باید عقد و مراسمت خونه ما باشه من دلم به خاطر مریم یه جوری بود اصلا حس خوب نداشتم نمیدونستم باید چیکار کنم مریم هم روز خواستگاری به ظاهر خوشحال بود با من همراهی میکرد تو لباسام نظر میداد و میگفت چی بپوشم و چیکارکنم ولی درست شب عقد قیافه ای ازش دیدم که هیچ وقت یادم نمیره همش فکر میکردم بغض کرده میترسیدم کنار حسین بشینم و بهش نگاه کنم حس جالبی نداشتم یه جوری هم ازش خجالت میکشیدم شب خواستگاری خواهرم ریحانه مریمو کشیده به یه کناری بهش گفته بود که میدونم شاید با خودت چطور حسین برای من بد شد ولی برای عمه سمیه خوب بود چطور تو که میگفتی پسر خوبی نیست پس چرا عمه رو دادین بهش دلت نشکنه مریم جان اولا حسین خیلی بد بود ولی از وقتی که پیشنهاد ازدواج به عمه داد خیلی ادم خوبی شد و عوض شد ما هم دیدیم که خودشو داره میکشه و پسر خوبی هم شده قبول کردیم مریم به خواهرم گفته بود نه عمه این حرفا چیه من هیچ ناراحتی ندارم متوجه رفتار عمه سمیه هم شدم که انگار از من خجالت میکشه ولی بهش بگید اصلا به فکر چیزی نباشه من اصلا ناراحت نیستم و مهر حسین خیلی وقته از دلم رفته بیرون

ولی درست بعد از عقد من و حسین رفتار مریم که اینقدر با من خوب و صمیمی بود فرق کرد شد تبدیل به یه غریبه شد تو جمع خانوادگی اصلا با من احوالپرسی و روبوسی نمیکنه هرموقع بهش نگاه میکنم فکر میکنم داره با تنفر به من نگاه میکنه من اصلا دوست ندارم رابطه ام با مریم اینطوری باشه دوست دارم باهاش بشینم صحبت کنم ببینم چه فکری در مورد من میکنه چرا با من غریبه شد ایا هنوز به حسین حسی داشته این چیزا خیلی اذیتم میکنه حتی وقتی حسین با منه و مریم هم هست یکسره به حسین و مریم نگاه میکنم ببینم چطوری به هم نگاه میکنن

یکساله که من با حسین ازدواج کردم خیلی خوشبختم خیلی احساس رضایت دارم حسین هم فوق العاده اس خیلی هوای منو زندگیشو داره ولی همیشه بخاطر مریم ته دلم خالی میشه میگم نکنه آه مریم نذاره خوشبختیم ادامه داشته باشه ای کاش بتونم یه جوری از ته دلش باخبر بشم بتونم باهاش صحبت کنم ولی اصلا جرات نمیکنم چیزی بگم میگم اگه حرف بزنم باهاش شاید منو خرد کنه شاید حرفی بزنه که بدتر بشه و از این حرفا

سه سال که زیاد نیست! خواهر منم سه سال از شوهرش بزرگتره

دوست نداره دیگه...خواهرم هم دید ول کن نیست روز به روز حالش داره بدتر میشه مثل این خانوم فرستادش دنبال نخود سیاه..بعضی وقتا چاره ی دیگه ای نیست

پیج اینستاگرام من..همه چیز واسه خانوما..  ba_salighe_ha
1387
خواهر منم یه خواستگار داره سه سال از خودش کوچکتر...پسره جواب رد شنید قلبش درد گرفت بردن دکتر...یه دس ...

سه سال ك زياد نيس .مساوراي ازدواج ميگن تا٥سال إشكالي نداره.چقد خواهرت سختگيره

فقط يه نشونه .....يه معجزه......💔
خب مجردیت روقتی حس نداشتی یکم سردی دیگه ولی خیلی سرد نیستی

😁😁😁😁

خب تو مجردی سعی میکردم بهش فکر نکنم

چون نتیجه ای جز گناه نداشت واقعا

قبول نداری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331