1464
1411
عنوان

داستان زندگی من و شوهرم و دختربرادرم که باهم چت میکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 12658 بازدید | 201 پست

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

عزیزم لطفاً ازدواجِ خانومای مطلقه با پسرای ده سال کوچیکتر از خودشونو رواج ندهید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
یعنی با داداشش حموم بوده؟

خیر منو شوهرم تو پذیرایی بودیم بعد خواهرشوهرم رفت حموم بعدش ما نشسته بودیم دیدم یهو با شووورت از حموم زد بیرون یه ربع بعدش نماز خوند جلومون😖😆😆

اللهُ الکریمٌ....
از اونجا که اومدم بیرون زنگ زدم به حسین گفتم بیا خونه کارت دارم اومد گفتم هرچی هست حضوری بهم بگو اون ...

تا اینجا خوندم هرکاری کردم جلوی خودمو بگیرم ریپلایی نکنم نشد 

دوستای حسین که اینقدر هم ادم مذهبی و فوقالعاده سنگینی بوده شماره شمارو از کجا داشتن؟؟؟!!!

حالا همه‌ی اساتید دانشگاه انقدر پیگیر شدن که زنگ میزنن که فلان دانشجو کجاست؟!

بعد به خانوادش نه نامه میدن نه خبر که پسرتون دانشگاه نمیاد؟؟؟؟؟!!!!"

یه‌خورده عجیب نیست؟!

بعد شما چطور آشنایی به این نزدیکی داشتین و بچه‌ی برادر‌‌۱۶سالتون تا اون لحظه بی‌خبر بوده در حالیکه به قول خودتون با شما بسیار هم صمیمی بوده؟!

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄
کجاش واضح نبود؟؟؟😶 خواهرشوهر تو نماز بخونه بعد با شورت از حموم بزنه بیرون چه حسی داری؟؟😆😆 الان وا ...

با برادر آخه بخدا افسردگی گرفتم اون الهام بیچارع هم دیشب ماجرای برادرشو گفت بخدا دارم افسزدگی میگیرم باورم نمیشه از مردا متنفر شدم الان ب همه شک دارم

8
عزیزم لطفاً ازدواجِ خانومای مطلقه با پسرای ده سال کوچیکتر از خودشونو رواج ندهید

دیگه از رایج گذشته عزیزم خیلی هم مرسوم شده علتشو نمیدونم ولی من چندسال پیش تو اینطور عروسی بودم زنه مطلقه بود شوهرش مجرد ده سالم ازش کوچیکتر!!!

اللهُ الکریمٌ....
1476
تا اینجا خوندم هرکاری کردم جلوی خودمو بگیرم ریپلایی نکنم نشد  دوستای حسین که اینقدر هم ادم ...

هه

داداشِ من دبیرستانیه نره مدرسه نه شمامونو دارن نه دوست و رفیقاش و معلماش زنگ میزنن که چرا نیومد

حتی برای امتحانای اخر سال هم یکیشو نرفت

زنگ نزدن خبر بدن

ولی استادای حسین مثِ مهد کودک پیگیر بودن

جالبه

فقط 42 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘
با برادر آخه بخدا افسردگی گرفتم اون الهام بیچارع هم دیشب ماجرای برادرشو گفت بخدا دارم افسزدگی میگیرم ...

این مورد شوهره بدبخته من کاری نکرده بود فقط منو شوهرم چشمامون گررررد شده بود تویه شهرکوچیک هم هستیم جوری که همه باحجاب وچادری ان...دیگه نمیدونم این نکبت چه کرمی دارهههه😖😆😆

اللهُ الکریمٌ....
دیگه از رایج گذشته عزیزم خیلی هم مرسوم شده علتشو نمیدونم ولی من چندسال پیش تو اینطور عروسی بودم زنه ...

اره بخدا زیاد شده یجایی خوندم چون پسرای الان دنبال زن مستقل وبا عقل ومنطقی میگردن بس که تربیت الانه دخترارو لوس وبچه ووابسته ومهرطلب کرده پسرا زده شدن

1457