1265
1292
عنوان

داستان زندگی من و شوهرم و دختربرادرم که باهم چت میکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 12318 بازدید | 201 پست

اگر رمان یا فیلم ایرانی باشه حسین با پیر شدن زنش به سمت مریم جذب میشه و زنش رو رها میکنه و میره با مریم که جوون و جذابه ازدواج میکنه  😕😕😕

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
دو ماه رد شد و مادر حسین راضی نشد منم گفتم مهلتی که داده بودم تموم شد و تلاشت ثمر نداشت پس بیخیال شو ...

اگه به جای این همه نقشه کشیدن و بهانه آوردن و نصیحت کردن ها، جواب تماسا و پیامهاشو نمی دادی یکی دو ماهه قضیه تموم میشه و دیگه یکسال همه رو عذاب نمی دادی  

پیش به سوی موفقیت. وزن شروع: 58/700 کیلو، وزن فعلی: 55 کیلو، هدف: رسیدن به وزن دلخواه 50 کیلوگرم. شروع رژیم:98/1/17

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

اگر رمان یا فیلم ایرانی باشه حسین با پیر شدن زنش به سمت مریم جذب میشه و زنش رو رها میکنه و میره با م ...

پایان

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا  نی نی ایم رو سپردم ب خودت مواظبش باش....
1279

خدایا چقدر حماقت داشتی استارتر

من جای مریم باشم نگاتم نمیکنم

تو حسِ اعتماد رو توی اون طفل معصوم از بین بردی

کاری کردی تاابد عشقِ اول رو به تلخی یاد کنه

حداقل مردی کن و زیاد جلوش افتابی نشو

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا دلت بخواد مهربونم ولی اصلا انتقاد پذیر نیستم پس اگه مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار😏😏😏

بچه هااااااا چرا عکس پروفایلم قبول نمی کنه سایت دیوونه شدم

💕 آرامش💕 چیست؟ نگاه به گذشته و شُکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا.! ❤ لحظه هایتان سرشار از بوی خدا ❤ خدایا به اندازه ی خودت بی نهایت شُکر ❤ آرامش سهم دلهایی است که نگاهشان به نگاه خداست ❤
1315
خدایا چقدر حماقت داشتی استارتر من جای مریم باشم نگاتم نمیکنم تو حسِ اعتماد رو توی اون طفل معصوم از ...

دقیقا مریم حق داره

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا  نی نی ایم رو سپردم ب خودت مواظبش باش....
1264
خب مردها شاخص دارن😁😁😁 درست ولی زنها هم این نیاز رو دارن ولی من نمیفهمم دختری که تاحالا تجربه ن ...

همون میگم،،، حالا تو متاهلی خوب آدم طرف قلقلک ش میده میخواد،،، ولی مجردی آصلا درک نمیکنم 

چه ربطی به خانم جلسه ای داره کل خانواده شوهرم ادای مذهبی بودنو درمیارن وقتی کا خواهرشوهرم با شورت از حموم زد بیرون و اون یکی خواهرشوهرم به شوهرم گفت بیا پاهامو موم بزن فهمیدم آدم های دورو خیلر زیادن...اشلا دیگه فکرمیکنم اونایی که مثه خانواده شوهرم همش نماز میخونن همشون مثه اینا کلک باز و ریاکارن  

خدایا چشمم به دنباله کریم بودنته...
بچها اون خانم که چند دقیق پیش تا پیک زد و عکس خونش رو گذاشته بود و از شوهرش جدا شده بود و چجوری پیدا ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2792019/خاطرات-زن-و-شوهریخونه-دو-نفره-مون

خدا ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...همه صاحب اولاد بشن صلوات.
1280