2726
عنوان

کاش پدر نداشتم😞

1244 بازدید | 50 پست

اعصابم داغونه.پدرم خرج ما رو نمیده.ما ۳ تا بچه ۱۸_۲۴ساله ایم همه مشغول درسیم.همش منت سر مادرمه که باید حقوقش تو خونه خرج کنه مادرمم‌ نداره دیگه.

میگه کاش خدا تورو بهم نداده بود.کاش همتون معتاد میکردم لذت میبردم دیگه هیچ کدومتون حرف نمیتونستین بزنین.کلافه ام.چهار هفتست پریود.لخته خون ازم میاد بیرون میکنم کم خونیم فوق شدیده‌ولی بازم انگار نه انگار.شغلش آزاده نمیگم چیه ولی جنسی که میفروشه رو ۲ برابر به مردم میده ولی نسیه..کلاه میذاره سر مردم.اصلا فک نمیکنه ما ۵ تا ادم چطوری با ۱ میلیون حقوق مادرم زندگی کنیم.تازه یکی از بچه ها حقوق بگیره پولای اونم پدرم میگیره خرج کارگر و...الان کلی دعوا کردم رفت تو اتاقش محکم با دسته جارو زدم در اتاقش میخواستم بشکنم😐😑😞هیچ وقت نه حمایت عاطفیمون کرده نه مالی.خوشبحال اونا که پدر ندارن.روزگار منم سیاه کرد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استاتر متاسف شدم 

اما باید مادرت کنترل پدرتو بگیره دستش...

زن و مرد که قلقشون دست هم نباشه تا ابد دهر مشکل دارن

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
خودت برو سر کار...سنت کم نیست

من دارم کنکور میتونم سریال قبول میشم پیراپزشکی میگه فلانی که یکی از اقواممونه پزشکی خاک تو سرت دیگه هی نفرین و مقایسه و...

حتی سر کارم نمی ذاره بدم اگه بدم میگه با فلانی رفیقی فلانی ولی بدی

ی روانی متعصب

من دارم کنکور میتونم سریال قبول میشم پیراپزشکی میگه فلانی که یکی از اقواممونه پزشکی خاک تو سرت دیگه ...

شرايطي سختيه بايد سعي كني اعتنا نكني

سعي كن بيشتر وقتت را بيرون طي كني يك كار پاره وقت پيذا كن و براي درس برو كتابخانه كاري كه منطقت ميگه برات درسته انجام بده 

2706