2410
2553
عنوان

کارشناسی ارشد پیام نور

89 بازدید | 9 پست

کسی هست کارشناسی ارشد رو پیام نور خونده باشه رشته کامپیوتر و نحوه وردوش چه جوریه و برای کار مدرک پیام نور رو قبول دارن؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
کارشناسیت چیه؟ وقتی دنبال کار باشی بیشتر سابقه ک کاربلدیت مهمه براشون

چیشد برگشتی؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
😁 پلاسیدن درسایت خخخ بودم ک .. بااون یکی کاربریم😂

اینو قط کرده بودی نی نی یارگعت خودت خواستی😒

چرا با این نمیومدی

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
کارشناسیت چیه؟ وقتی دنبال کار باشی بیشتر سابقه ک کاربلدیت مهمه براشون

نرم افزار .دوست داشتم رباتیک رو ادامه بدم اما چون بچه کوچیک دارم نمیدونم زیاد از خونه برم بیرون می خواستم توی خونه درس بخونم

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2714

استارتر کلا من اعتقاد اینه اگر برای اون کار ساخته شده باشی با کارشناسیتم میتونی کار کنی حالا باز ۲سال میخوای بشینی پای ارشد ، نمیدونم چرا ... چون قرار نیست چیز زیادی یادبگیری و باید پایان نامه بدی ک دردسر داره.

من خودم به کارای عملی خیلی علاقه دارم یه مدت هم کار کردم از اینکه بشینم پشت کامپیوتر برنامه نویسی کنم خیلی بدم میاد رباتیک هم چون جنبه عملی داره یه وسیله ای ساخته میشه دوست دارم البته اونم برنامه نویسی داره ولی من قسمت مکانیکالشو دوست دارم .شاید هم از دور دارم نگاه میکنم فکر میکنم خوشم میاد .حرفت هم کاملا درسته اگه برای اون کار ساخته شده باشم با کارشناسی هم میشه  .یه علاقه دیگه هم دارم شاید خنده دار باشه .خیاطی