2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

74درصد اسپرماش تحرک به سمت جلو دارن. خیلی عالیه.7درصدش تحرک رو به عقب دارن.یعنی پیشرونده نیستن.17درصدشونم بی تحرکن کلا

درصد تحرک اسپرماشم 82 درصده بالاتر از حد نرماله عالیه.تعداد کل اسپرماشم 33 میلیونه خیلی خوبه

مورفولوژِ یعنی درصد اسپرمایی که شکل و ظاهر سالم دارن 4 درصده

این باید بره بالا ضعیفه

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
74درصد اسپرماش تحرک به سمت جلو دارن. خیلی عالیه.7درصدش تحرک رو به عقب دارن.یعنی پیشرونده نیستن.17درص ...

خب این یعنی چی باید قرص بخوره؟یعنی همین علت باردار نشدنه ؟خطرناکه؟زود خوب میشه ؟وای خیلی نگرانم

خب این یعنی چی باید قرص بخوره؟یعنی همین علت باردار نشدنه ؟خطرناکه؟زود خوب میشه ؟وای خیلی نگرانم

ببین عزیزم خیلی از فاکتوراش عالیه

میبینی که تعداد کل اسپرم.تحرک اسپرمایی که باید رو به جلو حرکت کنن و....

حالا این وسط مورفولوژی هم مهمه.مورفولوژِ یعنی اسپرمایی که باید سالم باشن شکل و ظاهر سالم داشته باشن دمشون سالم باشه نوکشون سالم باشه گردنشون سالم باشه.شکل درستی داشته باشن.اره اینم میتونه دلیلی باشه.هیچ نگران نباش چون یه عالمه دارو و درمان هست واس بالابردن مورفولوژی... میره دکتر بهش دارو میده.شوهر منم همین مشکلو داشت.واس اینه که بهت میگم...متخصص زنان و زایمان نریا.هیچی بارشون نیس.ازین دکترایی که میری واس چکاب و بارداری... ازینا نه.برو متخصص اورولوژی.یا متخصص زنان و ناباروری

اگه تهرانی که هیچی حله.

ما از شهرستان میرفتیم تهران پیش دکتر میردامادی

وای من ابادانم چیکارکنم کنم حالا؟

همون شهر خودتون پیش یه دکتر خوب برو.اصلا نگران نشیا.... خدارو شکر خیلی فاکتورای دیگش خوبه..

خوب 4 درصد تازه حد شروع نرمالش بوده.اره باید بالاتر بره.اما واقعا با این هم احتمال بارداری وجود داره.چرا نداره.

2706