2726
عنوان

یکی راه حل بهم بده لطفا😢😢😢

197 بازدید | 15 پست

سلام عزیزا.من سی سالمه.سنم داره میگذره میدونم ولی بچه نمیخوام.چون میدونم بدبخت میشه .شوهرم خیلی عصبی و بددهنه.طلاق نمیتونم بگیرم چون بابامم همینهطوره.جایی ندارم برم.سه ساله بدون اینکه شوهرم بفهمه ضد بارداری میخورم.الان گیر داده میگه باید بریم مرکز درمان ناباروری .بریم میفهمن من قرص میخورم؟ چیکار کنم بچه دار نشم.برام مهم نیست بهم انگ نازایی بچسبونه.خودم چون بابام عصبی و بددهن بود اتقدر عذابمون داد که هیچوقت احساس خوشبختی نکردم.خواستم خوشبخت بشم که نشد و گیر یکی لنگه خودش افتادم.حالا که خودم تباه شدم نباید یکی دیگه رم تباه کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشکل اینجوری حل نمی شه . یه جوری دیگه شروع میشه . باعث تقدیر و تشکر این درک شما . اهمیتت به بچه نیومده . اما به خودش بگی واسه چی نمی خوای چی کار می کنه ؟ می کشه ؟ میزنه ؟ گولت میزنه و مهربون میشه بعد از بچه دوباره عصبی میشه ؟

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

بالاخره ک چی. ان شاالله ک بااومدن بچه اروم بشه اخلاقش

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

مرکز ناباروی بری تا یه مدت میگن برو ازمایش فلان بعدش شما ۳ سال دارو مصرف کردی حتما رو تخمدان و رحمت تاثیر گذاشته و این‌کا مرکز ناباروری قسم های پزشک ورود اقایون ممنوع نمیفهمه چی میگن که خودت میتونی هر چی خواستی بهش بگی 

ان شاءالله همسرت سر به راه بشه بتونی با خیال راحت مادر بشی

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
بالاخره ک چی. ان شاالله ک بااومدن بچه اروم بشه اخلاقش

همینجوری مادرا فکر کردند که جامعه پر شد از انشا الله که هرگز ختم به خیر نشد و گفتند قسمتش بود . بازم تشکر از این خانم که به فکر آینده بچش بود خدا خیرت بده

مشکل اینجوری حل نمی شه . یه جوری دیگه شروع میشه . باعث تقدیر و تشکر این درک شما . اهمیتت به بچه نیوم ...

بهش بگم نمیخوام ،میزنه که هیچ، جلوی خونه پدرم میبره ابرو ریزی میکنه .همین الانشم میگه میخوام ازشون شکایت کنم میدونستن دخترشون نازاست ،همون اول بهم نگفتن!تا این حد ناحق میگه

با شوهرت حرف بزن بگو بیا اول بریم مشاوره مشکلاتمونو حل کنیم بعد بریم سر مسئله نا باروری خدارو چه دید ...

مشاوره رفتیم عزیزم.یه جلسه میاد دیگه نمیاد.میکه تله پوله.خونه خودمه دوست دارم فحش بدم!

بهش بگم نمیخوام ،میزنه که هیچ، جلوی خونه پدرم میبره ابرو ریزی میکنه .همین الانشم میگه میخوام ازشون ش ...

منم دیگه حرفی ندارم . خدا باید دست به کار بشه . چرا نفهمیدی این چجور آدمیه تا این حد اومدی جلو

منم دیگه حرفی ندارم . خدا باید دست به کار بشه . چرا نفهمیدی این چجور آدمیه تا این حد اومدی جلو

فهمیدم.رفتم خونه بابام.همون عقد.ولی بابام گفت برنگردی خونت من سکته میکنم.چاره نداشتم

2706