2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین منکه اگه حتی صد در صد هم مردا به خاطر اون قضیه زن بگیرن مخالفش نیستم چون دلیلی نمیشه که عشق توش ...

😶خب لباسای خوشگل خیلی هس دیدی وقتی ی چی میخری ی ذره میگردی هزار تا بهتر از اون میبینی 

2728
واقعأ؟ بر چه اساسی میگید؟

تو یه پست دیگه گفتم.مردها زندگی بدون زن براشون سخت تره.حتی در صورت جدایی زن راحت تر خودشو جمع و جور میکنه تو بلند مدت.چون زنها از نظر روحی قوی تر هستن

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
خب اگ خیانت کنه چ ؟

ببین عزیزم یه وقتایی هم خودمون تو زندگیمون اشتباه میکنیم مثلا طرف چند سال با شوهرش دوست بوده تو دوران دوستی هم بهش خیانت شده ولی بعد حاضره زنش بشه میگه قول داده اگه زنش بشم بهم پایبند باشه 

مطمئنا مردی که تو دوران مجردی خودشو از این چیزا حفظ کروه عمرا تو دوران متاهلی بره دنبالش 

چرا اینجورین؟ شوهر منم اینجوره، حتی موقع فیلم دیدن اگه برم رو کاناپه اونوری دراز بکشم ناراحت میشه و ...

دقیق عین شوهر من تو خواب عمیقم ک باشه با هزار بدبختی باید یواشکی بلند بشم برم دست شویی بلند میشه میگه کجا میری، یا وقتی خوابه منم مجبور میکنه بخوابم خودمم بزنم بخواب میفهمه میگه تا نخوابی خوابم نمیگیره،

من از وابستگی ناراحت نیستم خوشحالم اتفاقا بدون من خونه باباش نمیره اصلا من مجبورش نکردم خودش اینطوره گاهی میرم ارایشگاه پشت در منتطر می مونه کارم تموم بشه،نه حاضره تنها تو خونه بمونه نه تنهایی بره خونه باباش

الهی به امید خودت نه بنده های بی خودت
😶خب لباسای خوشگل خیلی هس دیدی وقتی ی چی میخری ی ذره میگردی هزار تا بهتر از اون میبینی 

ببین من انقدر هم آرمان گرایانه به ازدواج نگاه نمیکنم که بگم رن و شوهر فقط یدونست شاید هم بعد ازدواج شوهر بقیه رو که ببینی با خودت بگی اون از شوهر من بهتره دقیقا مثل لباس ولی توهیچ وقت نمیری لباس بقیه رو از تنشون در بیاری بپوشی با انتخابت کنار میای 

دقیق عین شوهر من تو خواب عمیقم ک باشه با هزار بدبختی باید یواشکی بلند بشم برم دست شویی بلند میشه میگ ...

😂😂😂😂 منم دسشویی بخام برم بیدار میشه میگه چی شده کجا میخای بری، نمیدونم چرا فک میکنه میخام تنهاش بزارم و برم. اصلا تو  ظاهرش و رفتارش با دیگران کسی نمیتونه فک کنه تو خونه اینجوریه. 

2706