2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ده ساله ازدواج کردم. تا 5 سال اول همه چی به نظر خوب بود و همونطور که فکر میکردم. بعدش سال 5 و6 یک خورده دچار بحران شدیم ولی باز از سال 7 به بعد همون شد که میخواستم  احساس میکنم اون مدت هم لازم بود باسه اینکه سر یک سری مسایل به تفاهم برسیم. در مورد وابستگی هم اووفففففففف شوهرم خیلی به من وابسته است البته الان سعی کردم کمترش کنم!قبلا ماشینم میخواست ببره تعمیرگاه باید منو میبرد  

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
2728

ن والا اون چيزي نبود ك براش رويا بافته بودمو ارزوشو داشتم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

آقایون بیشتر وابسته ان. وگرنه دلیل نداره راحتی خونه مامانشونو ول کنن اینهمه مسئولیت تو این شرایط اقتصادی بعهده بگیرن و مستقل شن.منتهی آقایون یه خنگ درون دارن که بعد ازدواج بیدار میشه و نمیتونن زنشونو حرص ندن و باید زنها کلا شوهرشون رو بکوبند و از نو بسازند

نه خیلی بهتر بود 😍

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
آقایون بیشتر وابسته ان. وگرنه دلیل نداره راحتی خونه مامانشونو ول کنن اینهمه مسئولیت تو این شرایط اقت ...

ب نظرم تنها دلیلی ک ازدواج میکنن واس مردا اون نیازشونه

واقا ؟ چرا ؟ 

مردها احساساتشون رو کمتر نشون میدن.ولی در واقع زندگی برای اونها بدون زن سخت تر از زندگی بدون مرد برای یک زن هست.زنها از نظر روحی قوی تر از مردها هستن.

حتی در صورت جدایی تو بلند مدت زن بهتر میتونه خودشو جمع و جور کنه تا مرد

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
ب نظرم تنها دلیلی ک ازدواج میکنن واس مردا اون نیازشونه

کاملا اشتباه!!!طرف بیاد خودشو بندازه توی خرج و زیر بار مسئولیت باسه فقط اون نیاز؟؟خب اونو که با زن خیابونی هم میتونه حل کنه!!!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
واقا ؟😍😍😍 پ چرا بیشتریا میگن نه 

همه که مثل هم نیستن. 

اگه زن و مرد دوست داشتنشون دو طرفه باشه و انتظارات بالا لجبازی های الکی و چشم و هم چشمی با اطرافیان و.. نداشته باشن و فقط زندگی خودشون مهم باشه اونموقع هر سالی که میگذره عشقشون حقیقی تر و عمیق تر میشه و درکشون نسبت به هم بیشتر

اینو خواهرانه بهتون میگم الان یه چند سالیه که دوروبرم دخترای نزدیک به چهل یا چهل ساله ی مجرد زیاد میبینم انقدر سوالات عجیبو تو ذهنتون پرورش ندید سعی کنید زیبا ببینید تا قشنگیا براتون اتفاق بیوفته یه زن دخترانگیش که تموم شد زنانگیش با همسرش کامل میشه ولی دیگه خیلیا به بخش آخر تکامل روح که همون مادرانگیه نمیرسن... زیبا ببین و سخخخت نگیر.

2706