2733
2739
عنوان

برا بعضی خانم های اینجاه متاسفم

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 75 پست

اشتباه میزنی دوست عزیز ...اونی که مردا رو پررو میکنن امثال شماهان که فکر میکنن هر بلایی سر زنها بیاد بخاطر رفتارخودشونه....چرا بخاطر خیانت و بداخلاقی مردها و ‌...واسه خانمها متاسفی🙄👎👎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مدل نگاه کردن ب بقیه رو دوس ندارم  تا توی زندکی کسی نیستید قضاوت نکنید بهتره چون ی دردی هم ...

نه گلم بحث این ما باید به خودمون بیایم مثلا بعضیا فرهنگ طلاق یا جدای رو ندارن حاظرن عذاب بکشن اما فقط طبق فرهنگ غلط بمونن

2728
اشتباه میزنی دوست عزیز ...اونی که مردا رو پررو میکنن امثال شماهان که فکر میکنن هر بلایی سر زنها بیاد ...

چون که چرا جلو مردا نمی تونن وایسن چرا کوتاه میاید نه گلم اشتباه می کنی اگه همه مثل من فکر می کردن که اتیش میزدن همچین مردای رو

2738
چون که چرا جلو مردا نمی تونن وایسن چرا کوتاه میاید نه گلم اشتباه می کنی اگه همه مثل من فکر می کردن ک ...

همه مث هم نیستن چون شرایط همه مث هم نیست....واقعا انقد سخته درک‌این 😑

نمیشه گفت برای خانما متاسفم! این فرهنگ عمومی جامعه است. کی تلاش کرده برای بهتر کردنش که الان بخوایم برای کساییکه درگیرشن متاسف باشیم و بگیم عروسک دست مردان؟؟اول باید فرهنگ سازی بشه اونم از پایه و ریشه ای. قوانین درست برای حمایت از زنها گذاشته بشه، اونوقت اگه کسی این رفتارا رو کرد میشه گفت براش متاسفم!!!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
نمیشه گفت برای خانما متاسفم! این فرهنگ عمومی جامعه است. کی تلاش کرده برای بهتر کردنش که الان بخوایم ...

خوب خود زن ها خودشون باید دست به کار بشن ولا جامع شاید بخواد مرد سالار باشه

طلاق و ادامه زندگی به صورت نرمال که فقط نوعش عوض شده باشه  همچین کار آسونی هم نیست ما که نمیخ ...

خونه پدرکه هست فامیلای من که طلاق گرفتن بیا بیین چه زندگی های دارن

2706