2703
2553

Hd بخور همون دارو بدون تهوعه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

قرص ویتامین b

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اینو چون دکتر داده برای قبل ivf ی دفه مارلین داد اونم فقط ۵یا۶تاشو خوردم و حالم خیلی بد بود مجبور ش ...

منم ال دی بهم نمیسازه گفتم اچ دی داد ...والا شب بخور قبل خواب .ساعت مشخص نیم ساعت قبلش دمیترون بخور 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

سیکل ای وی افت چن وقته شروع شده ...من ازمایشاتشو دادم شروع سیکل فهمیدم ی کیست دارم حالا تا اون للعنتی نره باید صبر کنم 

2714
سیکل ای وی افت چن وقته شروع شده ...من ازمایشاتشو دادم شروع سیکل فهمیدم ی کیست دارم حالا تا اون للعنت ...

هنوز ی هفته نشده

همین قرص با ی آمپول دارم

برای کیست بهتون دارو نداده؟

هنوز ی هفته نشده همین قرص با ی آمپول دارم برای کیست بهتون دارو نداده؟

چرا اچ دی داده .دو ماه خوردم ۴ سانت بود شد ۱ سانت باز شده ۳ سانت تا نره سیکل شروع نمیشه