2726
عنوان

لطفا کمک میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اشتباه کردم بعد مصاحبه رفتم یه ساعت تو خیابون بعد رفتم اونجا؟

نه اشتباه نکردی برده خانواده شوهرت ک نیستی برای تصمیمات شخصی خودت ک نباید از اونا اجازه بگیری. منتها توی اون مدت ز میزدی ب شوهرت مثلا میگفتی دارم بوتیکها رو نگاه میکنم یا مثلا فلان چیزو قیمت میکنم یا یکم هوا بخورم.اینم بگم هیچوقت تنها بدون شوهرت نرو اشتباه منو نکن.وایسا شوهرت ببره خونه پدرشوهرتسنا

نه اشتباه نکردی برده خانواده شوهرت ک نیستی برای تصمیمات شخصی خودت ک نباید از اونا اجازه بگیری. منتها ...

اتفاقا تو اون مدت چند بار حرف زدیم خیلی خوب بود اما نمیدونم اونا خیلی خوب پرش کردن نمیدونم چی بگم

😍خدایا مرسی😍
اتفاقا تو اون مدت چند بار حرف زدیم خیلی خوب بود اما نمیدونم اونا خیلی خوب پرش کردن نمیدونم چی بگم

یکم غیرت شوهرتو قلقلک بده بگو مرد باید رو زنش غیرت داشته باشه. مگه من زن تو نیستم ک اجازه میدی بمن بی احترامی کنن و ازت حرف بکشند.

خب بهش بگو ک تو اون مدت من باهات هماهنگ بودم.ایندفعه هم بهت گفتن استخونی و اینا بگو مشکل پسرتونه کم خرج میکنه. البته با شوخی و خنده. 

آره عزیزم دارم الان پیداش کردم مرسی

ببین چند وقت پیش یه لایو گذاشت درباره ارتباط با خانواده همسر یعنی عالی بود. من ک گذاشتم شوهرم گوش کنه.اگه فالوورش شدی درخواست بده ک بازم راجع ب این موضوعات بحرفه. شاید دوباره صحبت کنه بذار شوهرتم گوش کنه