2726
عنوان

لطفا کمک میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 41 پست

فقط مدل گفتن و تایم گفتنت بد بوده .

هرچند  عصبانی بودی  و کنترل عصبانیت سخته 

اما میتونستی این مدلی بهش بگی مثلا میگفتی کاش جلو بقیه بهم نگی استخونی و لاغر 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شوهر منم میگفت ناراحت میشدم.کلا مردا مامانشونو میبینن جو گیر میشن. بنظرم بذار اعصاب خودت وشوهرت ا ...

موضوع این نیست بیشتر از این دلم می سوزه که تا حالا بهم بی احترامی و دخالت زیاد کردن و هیچی نگفت بخاطر ارامشمون حالا شوهرم فکر میکنه هیچوقت نباید چیزی بگم

😍خدایا مرسی😍
2728
اعصابم خورد کردن با گزارش دادناشونو خبر کشیاشون من اینجا غریبم فقط خودمم و خودم

اه اه مادرشوهر منم تا پامو میذارم دستشویی یا توی اتاق دیگه میره تو گوش شوهرم پچ پچ میکنه.اونقدر بدبخته ک یواشکی میگه.ب شوهرت بگو این کاراشون نشون دهنده عدم شجاعت داشتنشونه.از این ب بعد اگه حرفی زدن یا خودت حمایت کن یا بهشون بگو پیش خودم حرف بزنن اگه واقعا نیتشون خیره

فقط مدل گفتن و تایم گفتنت بد بوده . هرچند  عصبانی بودی  و کنترل عصبانیت سخته  اما م ...

با دعوا نگفتم فقط چون اسم مامانتو آوردم گفتم جلو مامانت اینجوری کرد

😍خدایا مرسی😍

چرا سر لندام و قیابه پیش شوهر و خلنواده شوهر خودتونو دس کم میگیرید

عزیزم شما هر قیافه اندامی داشته باشی

اونا شما رو با صدتا چشم دیدن و پسنیدن تمام شد رف

اصن چرا باید چیزی ک خدا به ادم داده اینقدر روش نقطه صعف داشته باشیم

انشالله سلامت باشی

ولش کن این مسایل رو

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
اه اه مادرشوهر منم تا پامو میذارم دستشویی یا توی اتاق دیگه میره تو گوش شوهرم پچ پچ میکنه.اونقدر بدبخ ...

خدا شاهده هیچ وقت بی احترامی نکردم خونواده کوچکترین دخالتی نمیکنن برعکس اینا نمیدونم چیکار کنم

😍خدایا مرسی😍
موضوع این نیست بیشتر از این دلم می سوزه که تا حالا بهم بی احترامی و دخالت زیاد کردن و هیچی نگفت بخاط ...

اتفاقا همیشه مودبانه جوابشون رو بده چطور اونا کرم میریزن ولی شوهرتون نمیبینه.اگه شوهرت حرف گوش نمیکنه برو پیش یه مشاور مشکلاتت رو بیان کن بعد شوهرتو بکش پیش مشاور تا خود مشاور یادش بده.بلاخره مشاور باید حرفهای شوهرتون رو هم بشنوه

من اینو متوجه نشدم

خیلی آروم بهش این حرفو زدم ولی بعدش شروع کرد به گفتن حرفای ناعادلانه که بخاطر این کارت دیگه نباید بری خونتشون حالا چه رفتاری داشته باشم

😍خدایا مرسی😍
خدا شاهده هیچ وقت بی احترامی نکردم خونواده کوچکترین دخالتی نمیکنن برعکس اینا نمیدونم چیکار کنم

بابا یکم بی تجربه ای . چیزی که مطمئنی منطقیه رو اول با شوهرت هماهنگ کن تایید که کرد 100 بار دیگه هم بگو تا وقتی اتفاق افتاد کم کم میگیره و شرطی میشه اما حصوله می خواد

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
بابا یکم بی تجربه ای . چیزی که مطمئنی منطقیه رو اول با شوهرت هماهنگ کن تایید که کرد 100 بار دیگه هم ...

اونا خیلی روش احاطه دارن حتی به دوستش بخواد جلوشان زنگ بزنه باید بگه چیکارش داره.اینجوریم تا می ره اونجا اول گزارش میگیرن و گزارش میدن.

😍خدایا مرسی😍
اصلا هیچوقت حرف منو گوش نمی کنه 

خب اگه گوش نمیده مجبوری مثل خونوادش باهاش رفتار کنی.با سیاست و نرم. مطمئن باش تو راحت میتونی شوهرتو تو دستت بگیری چون بیشتر  وقتش رو پیش تویه. ببین خونوادش چیکار میکنن ک شوهرت ب حرفشونه

2706