2726
عنوان

لطفا کمک میکنید

244 بازدید | 41 پست

سلام خانما دیروز من میخواستم برم برای یه مصاحبه کاری نزدیک خونه پدرشوهرم بود.شوهرم منو ریوند بعد بهش گفتم برو به کارت برس من خودم می رم یه کم تو خیابون تاب می خورم بعدش می رم اونجا یه ساعت تاب خوردم بعد ساعت 7/5 رفتم خودشون.بعد ساعت 8/15 شوهرم اومد.خیلی خوب بودیم.مامان شوهرم خیلی همیشه بهم میگه لاغری هر روز میگه البته تو پرم و اندامم خوبه ولی شوهرم همیشه میگفت خوش اندامی ولی دیشب جلو امکانش گفت استخوانی هستی و شب رفتیم خونه دم در خونه که رسیدیم عصبی شدم بهش گفتم نباید جلو مامانت بهم می گفتی استخونی وقتی اومدیم تو خونه شروع کرد چرت و پرت گفتن و دعوا.حرف بد نزد ولی حرفای ناعادلانه ای زد که هیچوقت باهاش صاف نمیشم الانم قهره و رفت سر کار.شنبه واکنش مهمونی داشت که گفت دیگه نمیدیم.میخوام بدونم من حرف خیلی بدی زدم باتوجه به اینکه هرگز تو این پنج ماه شکایتشونو به شوهرم نکردم در عین حال بی احترامی زیاد دیدم ولی چیزی نگفتم.

ببخشید طولانی نوشتم

😍خدایا مرسی😍

یا شما بد نوشتی یا من با دقت نخوندم😒

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

عزيزم سر موضوع الكي بحث كردين،شوهرتم حتما اعصابش از جاي ديگه خورد بوده... امشب كه اومد سعي كن آشتي كنيد و كشش ندين

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید حرف بدی نزدی و احتمالا حرفتو بد زدی. 

خیلی آروم گفتی چرا اونجا این حرفو ردی بعد بهم گفت چرا دیر رفتی خودشون حالا که دیر رفتی دیگه هیچوقت نمیخواد برس.اونجا من یه لحظه رفتم دستشویی اونا بشه گفتن ساعت چند رفتم بار اولمم نبود اینجوری میرفتم خلاصه گزارششونو داده بودن

😍خدایا مرسی😍

وای گفت استخانی 😱

انشاالله مشکلاتت در همین حد باشه😁

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
عزيزم سر موضوع الكي بحث كردين،شوهرتم حتما اعصابش از جاي ديگه خورد بوده... امشب كه اومد سعي كن آشتي ك ...

اعصابم خورد کردن با گزارش دادناشونو خبر کشیاشون من اینجا غریبم فقط خودمم و خودم

😍خدایا مرسی😍

خب شوهر منم میگفت ناراحت میشدم.کلا مردا مامانشونو میبینن جو گیر میشن. بنظرم بذار اعصاب خودت وشوهرت اروم شه بعد با لحن خوب گلگی کن.و یکم هم عشوه و دلبری کن ک دلش بسوزه بعدم بگو با این کارت عوض اینکه منو سر بلند کنی اعتماد بنفسم رو اوردی پایین و غرورم رو شکستی

سلام چدومبه 😃😃❤

سلام الهه جان 😍😍😍

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2706