2410
2553
ممنونم عزیزم ،تگم نمیکردی نمیومدم و دعا کنم یک دنیا ممنون 

عزیزم طلبیده شده بودی

فقط خدا بهم لطف کرده که اسم خوباش رو تگ کنم

میشه برام دعا کنی خیلی محتاجم 

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
عزیزم ببخش میخواستم تگ تون کنم توتاپیک اما اشتباه نام تون رو میزدم  عزیزم خدا وصالحین علیهم ال ...

دوست خوبم ممنون از لطفت. من زیاد تو این جور چیزای سایت وارد نیستم و کلا زیاد سایت نمیام. میشه منظورتون رو واضحتر بگید؟ خیلی ممنونم عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست خوبم ممنون از لطفت. من زیاد تو این جور چیزای سایت وارد نیستم و کلا زیاد سایت نمیام. میشه منظورت ...

عزیزم تگ کردن همون صدا کردنه❤

وقتی توتاپیکی اسم کاربری رو اولش بایک@ بیارین اون فرد دعوت میشه به تاپیک

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
عزیزم تگ کردن همون صدا کردنه❤ وقتی توتاپیکی اسم کاربری رو اولش بایک@ بیارین اون فرد دعوت میشه به تا ...

ممنون مهربون. منظورتون از تاپیک، همون تاپیک نامه به حضرت ابولفضل العباس علیه السلامه گلم؟

2720

سلام استارتر گلم با تمام وجودم برات خوشحال شدم خدا خودتو و نی نیتو حفظ کنه صحیح وسالم بغلش بگیری انشالله خیلی التماس دعا.

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
سلام استارتر گلم با تمام وجودم برات خوشحال شدم خدا خودتو و نی نیتو حفظ کنه صحیح وسالم بغلش بگیری انش ...

مرررررسی عزیزم ایشااله شماهم ب خواسته های دلت برسی 

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸

عزیزم خیلی ها در انتظار فرزندهستن میان تاپیک والتماس دعا میگن برای همه شون دعا کن

ان شاءالله بازم بهمون سر بزنین

2714
بمیرم الهی اره سخته ایشااله مامان شی اینماه

سلام دوست خوبم. من یه سوال مهم ازت دارم که اگه لطف کنی و جواب بدی، ممنونت میشم. میخواستم ببینم این ماه که بسلامتی باردار شدی هم به فکر بچه دار شدن بودی یا نه، اصلا بهش فکر نکردی و استرسشو نداشتی؟ آخه میگن اگر بهش فکر کنی نمیشه و من متاسفانه نمیتونم بهش فکر نکنم. خیلی برام مهمه بدونم. ممنون عزیزم

مثل همیشه بودم چه بسا بدتر

تازه متوجه جوابت شدم عزیزم. ممنون که جواب دادی. خداروشکر پس خدای مهربونم براتون خواسته بوده. برای همه دعا کن عزیزم. میدونم دعا میکنی اما این ماه و این شبها مخصوص برامون دعا کن و برامون از خدا باخیر و صلاح، فرزندان سلام و صالح و عاقبت بخیر بخواه. نی نی کوشمولوتم از راه دور ببوس  

تازه متوجه جوابت شدم عزیزم. ممنون که جواب دادی. خداروشکر پس خدای مهربونم براتون خواسته بوده. برای هم ...

فدات عزبزم حتما حتما ،من خودم چهارده ماه این روزای سخت و پرانتظار رو گذروندم و با تمام وجودم درک میکنم ،😘😘

سلام دوست خوبم. من یه سوال مهم ازت دارم که اگه لطف کنی و جواب بدی، ممنونت میشم. میخواستم ببینم این م ...

فاجعه به فکرش بودم و استرس داشتم ،نگران نباش به منم همینو میگفتن ولی اخر شدش 

2706