1147
1273
عنوان

بیبی چک مثببببتتتتتتتتت😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 119 پست

ای جوووون تبریک میگم خداروشکررر که اشکای شوقت سرازیرشدن...منم بی بی م مثبت شددوروزاشک ریختم اماازغصه

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز برای اولین بار تپش های قلب کوچیکتوشنیدم وباورم شدکه تو وجودمی...

عزیزم مبارکت باشه ان شاءالله. تورو خدا تو این ماه واسه همه منتظرا دعا کن، تو که حالشونو درک کردی، حالا با این هدیه ی خدا که همراهته، دعاگوشون باش، منم دعا کن که داغونم.

ان شاءالله همیشه شاد باشی و نی نی تو بسلامتی بغل کنی.

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

ان شالله خدا به همه مون بچه های سالم و صالح بده

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
عزیزم مبارکت باشه ان شاءالله. تورو خدا تو این ماه واسه همه منتظرا دعا کن، تو که حالشونو درک کردی، حا ...

بمیرم الهی اره سخته ایشااله مامان شی اینماه

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها!!!رفتی و به بی تو موجی سرگردانم دریایم باش ...دنیا بی تو بی معناست آخر کجا ماندی برگردی کاش...بی تو دریا پیش چشمانم مثل رودی جامانده از دریا ،ای تو تنها آرزوی من وقتی بامن باشی دنیا زیباست...
1279
پس منم لایک کن مهربون

فک کنم چندمین باره😀💖💖

خانونها اگه تونستین و دوس داشتین برای اینکه بچم سالم باشه با ابن بیماریم سالم و صالح به دنیاب بیاد برام صلوات بفرستید😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
1315
فک کنم چندمین باره😀💖💖 خانونها اگه تونستین و دوس داشتین برای اینکه بچم سالم باشه با ابن بیماریم س ...

ممنون عزیزم. حتما، منم اگر لایق باشم چندتا صلوات تا حالا برات ف ستادم. الانم ۵تا بنیت ۵تن آل عبا میفرستم برات. ان شاءالله خدا بهترینهاشو نصیبت بکنه عزیزم

بیبی چکتو وقیح برمیدارخ که عکس نمیذاری😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
تو رو خدا واسه منم دعا کنید دو روز عقب رده پری هیچ علایمی ندارم جز اینکه پهلوی چپم نزدیک تخمدانهام د ...

منم پهلوی راستم درد میکرد

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها!!!رفتی و به بی تو موجی سرگردانم دریایم باش ...دنیا بی تو بی معناست آخر کجا ماندی برگردی کاش...بی تو دریا پیش چشمانم مثل رودی جامانده از دریا ،ای تو تنها آرزوی من وقتی بامن باشی دنیا زیباست...
منم پهلوی راستم درد میکرد

یعنی میشه باردار باشم اخه هیچ علایمی ندارم فقط درد زیر سکم دور نافم دیشبم هم پهلوی چپم انگار میخواد بزنه بیرون بیبی چکو دوست ندارم حالمو خراب میکنه تو رو خدا واسم دعا کن

یک ساله که منتظرم  

مبارکه خیلی حس خوبیه نه؟؟😍😍😍😍به شوهرت گفتی؟؟؟

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانی وقتی انتظار نداشتم امدی ولی خوش امدی نازنینم نمیدونم دختری یا پسری حتی توی سونوگرافیم هنوز ندیدمت ولی دوست دارم گل من ندیده عاشقتم من و بابایی بی صبرانه منتظر بغل کردن و بوسیدنتیم مواظب خودت باش ،خداجون مراقب فرشته من باش میشه .برای سلامتی تو راهیم صلوات بفرستید .اگر میم مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشود
1331