2737
2734
عنوان

عشق واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 101 پست
استارتر لطفا هر وقت اومدی اون پستای که توضیح راجع به رابطه م بود رو خوندی،  پاکشون کن. ممنون

باسه عزیزم ولی مردی که زنش ناراحت میسه نمیاد دلجویی زرووجور عادتش بدم،،الان شما همش داری رفتارای اونو تغییر میدی ولی اینجا شوهرم همش میخاد منو تغییز بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[ به نظرت ولش کنم

اره کارت نادرسته وخدا داره پیرمرده رو با تو امتحانش میکنه اونم خوب باخته،،،خب معلومه رابطه با دختر براش جذابب تراز زن سن بالاشه حتی تلفنی،،،زندگی خراب کن نباش بذار دلش ب زنش خوش باشه ب نظرم ی رفتار بدبکن که دیگه طرف خیانت نره‌‌‌،،رفتار الانت خیلی تو خوشبختی آیندت تاثیر داره ثابت شدست

2728
استارتر لطفا هر وقت اومدی اون پستای که توضیح راجع به رابطه م بود رو خوندی،  پاکشون کن. ممنون

ب نظر زن عاقلی میای درخاست  دوستی میدم قبول کن که اگه سوالی داستم تو مواقع سخت بپرسم

شوهر من قهر نمیکنه. یادمه قبل از ازدواج یکی از پیرزن های فامیل یه نصیحتی کرد که من به شدت بهش عمل کر ...

خب من ازاول خراب کردم اون قهرکرده،،یعنی وقتی چیزی میگه مگکه زوره بحث نکنم فقط برم تو خودم وناراحت باشم حتی اگه نیومد تا ی روز اینجورباشم؟خوبع؟

2738
خب تو باید اینقدر شوهرت رو وابسته میکردی که خودش طاقت قهر رو نداشته باشه. با این حال اگه می دونی مقص ...

نظرمو قبول نمیکنه منم زیاد بحث میکنم چون اگه قهرکتم نمیاد طرفم خودم باید آشتی کنم،ی سوال همیشه بدرقش میکنم ولی وقتی قهریم یبار رفتم جواب سلاممو نداد الان باید چکارکنم ،نرمم میگه نیومدی سلام کنی قهرشو بیشترمیکنه

باهاش هست به خاطر بچه هاش میگه تنهاست دوستی نداره 

بهت وابسته شده دروغ میگه ب نظرم،،،مسکلی هم داشته باشن وجود تو مشکل وبدترمیکنه ولی تو دلسردش کنی بازنش خوب میشه،،،زن سن بالاهم خیانت نمیکنه ب فرضم کرده باشه،،،توهمش دنبال توجیحی ب نظرم،،،وجود تو فقط ب ضرر زندگی اونا وخودته،،،دلسردش کن،،،توهم برو با ی مجرد دوس شو ب قصد ازدواج ،نبودم صبرکن

اگه می بینی جواب میده، آره یه روزم قهر باش(البته نه قهر کامل) و تحمل کن بزار اون پیش قدم بشه.

انقد بهش گفتم تا چند وقت پیش قهر نمیکرد دیگه ولی دوبازه شروع کرد قهرو الان درروزه قهربود صبی اوندم خودم اشتی کردم خندید باز دوبازه سرد حوابمو داد خستم بخدا

2706