2703
2553
عنوان

عشق واقعی

630 بازدید | 101 پست

تحربه عشق واقعی ،کسی که دوسم داشته رونداشتم،خیلی شیرینه نه؟اینکه یکی باشه اخمت غمت دردت اشکت براش مهم باشه،،نگاهت کنه باعشق،ببوسدت‌،،،،هرکارکنی ازچشمم نیوفتی فقط دنبال بهانه باسه که باهات حرف بزنه کی تجربشو داسته؟

من که نداشتم ... ولی واقعا غمم نیست قبلنا خیلی میخاستم اما حالا نه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😞😞😞😞😞😞

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2720

من 😐و الان با اونیکه شدیدا عاشقمه عقد کردم😂 حس خوبیه اینکه اول صبحی با قیافه داغون باز قربون صدقت بره😂 و یا ابنکه عکسی ک زشت افتادی رو هم دوس داره 😁

خدایا شکرت💕
2714
میشه منم دیگه عقده شو نداشته باشم؟

راستش من از عشق زده شدم یه زمان یکی بود که فکر میکردم عاشقمه بعدا فهمیدم نبوده ... از اون به بعد دیگه عشق نمیخام ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
میشه منم دیگه عقده شو نداشته باشم؟

میشه

من خودم آدم احساساتی هستم

ولی شوهرم کلا تو ابراز احساسات خیلییی ضعیفه بر عکس من

حتی نمیتونم ناز کنم.☹☹☹

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
چ سختی داره؟ب نظرم ازبهشتم شیرین تره

مثل مادری که عاشق بچشه و عشقشون خیلی شیرین و بهشتی به نظر میرسه ولی بچه دردسر داره

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
چ مرگشونه آدما واقعا؟؟؟؟/از تو موقعیتش یا ظاهرش بدتره؟

بهم میایم هم موقعیت هم ظاهر اما دل ادما مریضه😐

اما داشتن کسی ک تورو همه جوره دوس داره خیلی خوبه امیدوارم منم مث اون عاشق بشم زندگیمون خوب بشه

خدایا شکرت💕
2706