1345
1341
عنوان

عشق واقعی

563 بازدید | 126 پست

تحربه عشق واقعی ،کسی که دوسم داشته رونداشتم،خیلی شیرینه نه؟اینکه یکی باشه اخمت غمت دردت اشکت براش مهم باشه،،نگاهت کنه باعشق،ببوسدت‌،،،،هرکارکنی ازچشمم نیوفتی فقط دنبال بهانه باسه که باهات حرف بزنه کی تجربشو داسته؟

من که نداشتم ... ولی واقعا غمم نیست قبلنا خیلی میخاستم اما حالا نه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

من 😐و الان با اونیکه شدیدا عاشقمه عقد کردم😂 حس خوبیه اینکه اول صبحی با قیافه داغون باز قربون صدقت بره😂 و یا ابنکه عکسی ک زشت افتادی رو هم دوس داره 😁

اتفاقِ خوبِ من ، ترس از افتادن دارد...
1348
میشه منم دیگه عقده شو نداشته باشم؟

راستش من از عشق زده شدم یه زمان یکی بود که فکر میکردم عاشقمه بعدا فهمیدم نبوده ... از اون به بعد دیگه عشق نمیخام ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
میشه منم دیگه عقده شو نداشته باشم؟

میشه

من خودم آدم احساساتی هستم

ولی شوهرم کلا تو ابراز احساسات خیلییی ضعیفه بر عکس من

حتی نمیتونم ناز کنم.☹☹☹

هر شهرتیم  شانیم سنسن                                           جانان آیری جانیم سنسن
چ سختی داره؟ب نظرم ازبهشتم شیرین تره

مثل مادری که عاشق بچشه و عشقشون خیلی شیرین و بهشتی به نظر میرسه ولی بچه دردسر داره

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

من وقتی علی عکس کارت ملی مو دیدوبازم دوسم داشت فهمیدم این مرد ارزششوداره تحملش کنم😂

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز برای اولین بار تپش های قلب کوچیکتوشنیدم وباورم شدکه تو وجودمی...
چ مرگشونه آدما واقعا؟؟؟؟/از تو موقعیتش یا ظاهرش بدتره؟

بهم میایم هم موقعیت هم ظاهر اما دل ادما مریضه😐

اما داشتن کسی ک تورو همه جوره دوس داره خیلی خوبه امیدوارم منم مث اون عاشق بشم زندگیمون خوب بشه

اتفاقِ خوبِ من ، ترس از افتادن دارد...
1226

خداروشکر من این تجربه رو داشتم و دارم. ولی چیزی که از عشق مهم تره اینه که طرف درکت کنه یعنی یه عشق عاقلانه و بالغانه داشته باشی این باعث لذت و خوشبخته، نه این عشقای آبکی که بیشتر شبیه غل و زنجیره.

پیش به سوی موفقیت. وزن شروع: 58/700 کیلو، وزن فعلی: 55 کیلو، هدف: رسیدن به وزن دلخواه 50 کیلوگرم. شروع رژیم:98/1/17
من وقتی علی عکس کارت ملی مو دیدوبازم دوسم داشت فهمیدم این مرد ارزششوداره تحملش کنم😂

پیش به سوی موفقیت. وزن شروع: 58/700 کیلو، وزن فعلی: 55 کیلو، هدف: رسیدن به وزن دلخواه 50 کیلوگرم. شروع رژیم:98/1/17
سوهرم خ باهام سرده یعنی نمیذاره ی هفته دل خوش کنم بهش مطمےنم دوسم نداشته ونداره خستم ازش ،با هرکدوم ...

چیشد که با این ازدواج کردی؟

سوهرم خ باهام سرده یعنی نمیذاره ی هفته دل خوش کنم بهش مطمےنم دوسم نداشته ونداره خستم ازش ،با هرکدوم ...

چرا فکر میکنی دوستت نداره؟ تو دوسش داری؟

1335