2726
فداااات بشم دوست مهربون چشم عزیز دلم حتما 😍

من اینماه hcg زدم..الان یازده روز میگذره..خیلی استرس دارم دوست دارم زودتر بفهمم مامان شدم یا ن 😃😃

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فداااات بشم دوست مهربون چشم عزیز دلم حتما 😍

خدا کنه که مثبت باشه،ان شالله به حق همین ماه عزیز مثبت بشه

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
ویییییی چه حسه نابیه پس امروز در اولین فرصت حتما استفاده ش میکنم همش چند روزه دارم فکر میکنم اگه م ...

من میخوام شیرینی تخته ای بزرگارو بگیرم روش بنویسم بابا شدنت مبارک (با بریلو مینویسم) شاید کفش کوچولو بخرم..😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728
خدا کنه که مثبت باشه،ان شالله به حق همین ماه عزیز مثبت بشه

مرسی عزیزدل... کاش خدا هر چی میخوای بهت بده..

واقعا خستم کاش خود خدا ناامیدم نکنه 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهییی به حق همین روزهای عزیز هرچه زودتر مامان بشی دوست جونم😘

ببوسمت دوس گلممممم 😍😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میخوام شیرینی تخته ای بزرگارو بگیرم روش بنویسم بابا شدنت مبارک (با بریلو مینویسم) شاید کفش کوچولو ...

وااااای چه عالی

کلی ذوق کردم بخدا

منم نزدیک خونمون سیسمونی فروشی هست از وقتی اقدام کردم هی دارم فکر میکنم اگه مثبت باشه برمو یه کفش نی نی بخرم😍

ایشالا به زودی به خاسته هامون برسیم

تمام اونایی که منتظرن انشالله 

مرسی عزیزدل... کاش خدا هر چی میخوای بهت بده.. واقعا خستم کاش خود خدا ناامیدم نکنه 😍

ان شااله که خدا جونم ناامیدمون نکنه منم خیلی به این ناه عزیز امیدوارم

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
چند وقته اقدامی گلم؟ 

دوسال و سه ماه 😊😆😆 و شمااا چقد وقته؟ 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااااای چه عالی کلی ذوق کردم بخدا منم نزدیک خونمون سیسمونی فروشی هست از وقتی اقدام کردم هی دارم ...

ایشالا همین ماه مامان بشییی 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ماهه اول🙈

اووووه خب حالا صبرت خیلی باشه..ولی احتمالا تو سه ماه اول مامان میشی 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706