2733
2734
عنوان

بچه ها 😔 امروز يه حقيقتي شنيدم خيلي ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه خدا نكنه زنده اس مامانبزرگش فوت كرده تازگيا  

انشاالله ۱۲۰ ساله بشن 

ولی پوله دیگه واسه خیلیا شیرینه 

انشاالله خدا۱۰ برابرش و به پدرتون بده

ای کاش مادر بزرگشون در زمان حیاط اموالشون و تقسیم میکردن

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                
قانونی ارثی به پدرتون تعلق نمیگیره( قانون ما پر از ایراده) ولی دایی ها و خاله هات خیلی اشتباه کردن ح ...

آره دقيقا 

بخدا بابام خيلي مظلومه 

خدا رحمت كنه بي بي رو چقد دوست مون داشت من رو خيلي دوست داشت ميگغت شبيه دخترمي ( مامان بزرگم كه فوت كرده ) بهم يه تيكه طلا داد ولي خاله ي بابام همون موقع ازم گرفت گفت اين  نميفهمه تو چرا ميگيري 

نميتونيم شكايت كنيم چون زبوني گفته و مادربزرگ يعني مامان مامانشه و همه  اينكه مامان بابام خيلي ...

اهان من فکر کردم از طرف پدریه باباتون هست،

وصیتم که شفاهی بوده

انشاءالله خدا به پدرتون مال عظیم بده ،محتاج دو قرون دوزار این جور آدما نباشه،

2738
اهان من فکر کردم از طرف پدریه باباتون هست، وصیتم که شفاهی بوده انشاءالله خدا به پدرتون مال عظیم بد ...

آمين 

مامانمم همينو ميگه الان وضع بابام خيلي بد شده دلم خيلي ميسوزه خيلي دلم به همين ارث خوش بود كه يكم آسايش پيدا ميكنن 

وااااا!!! عجب آدم چشم تنگی بود. مطمئن باش تاوان حقی رو که خوردن میدن. 

چه فايده

دايي بابام به حال مرگ رسيد زنگ زد به بابام كه حلالم كن خيلي بهت بد كردم بابام حلالش كرد كه عيچي كلي هم دعاش كرد رفت آلمان برگشت ارث رو بالا كشيد

عزیزم بهشون گفتید؟یعنی باهاشون حرف زدید که چرا باید این کارو بکنن شاید با حرف زدن بشه☹

فايده اي نداره عزيزم ، 

دايي بابام خيلي خلي ثروتمنده انقد كه سرت سوت ميكشه يه برج تو دوبي هم داره ديگه خودت حساب كن 

بابام ميگه حدود بيست سال پيش بابابزرگش ( باباي مامانش ) دو سه تا از مغازه هاشو داده به بابام گفته اينا براي تو مغازه بهترين جاي شهرمون 

وقتي داييش ميفهمه ازش ميگيرتش ميگه حق تو نيس و بابام ميده 

بديش ميدوني چيه كه تو خانواده ي بابام وصيت نبوده انقد به بچه هاشون اعتماد داشتن كه يعني حرف مون رو گوش ميدن 

2706