2410
2553
عنوان

خانوما از کجا بفهمیم که؟؟؟؟؟؟ یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 37 پست

اینقد خورش خورش کردین که من الان گشنم شده دلم قورمه سبزی میخواد الان من چیکارکنم اول صبحی بدجنسااا😭😭😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

اصلا بهش فکرنکن اینهمه زحمت یه جامیره دستشویی خوبم باشه ایرادمیگیرن بدم باشه ایرادمیگیرن دوست داشتن بخورن نخواستن بهترشما....خودتو اذیت نکن همینی ک هست ب قول ترکا بودی ک وار.میخوای بخواه نمیخوای نخواه میخوای حرص اینم بخوری ول کن بابا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طعم غذاتون ک میگید خوب بوده سعی کن دفعه بعدی واسه مهمونات حتما خورشت بیشتر ی بار بزاری&n ...

زیاد که بیاد غصه ای ندارم فقط آب خورشت کم بود خیلی یه وقتایی برعکس میشه همه چیز خیلیی عجیبه برام یا مثلا" بچه ها که نصفه غذا میخورن همش میگم نکنه دوست نداشتن

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
دلار بشه 100هزار تومان باز ملت تو مهمونی 2 مدل غذا درست میکنن که خوششون بیاد    

از دو مدل که خیلی درست نمیکنم مثلا اگه جوجه کباب باشه غذام اون اصلیه و یه کم خورشت گوشت میذارم کنارش... اگه مهمون دفعه اولش باشه میاد و گرسنه بره این زشته بنظرم... بعدم اسراف نمیشه خودتون بعدش میخورید... اهل بقیه چیزا گیس غذا و این چیزا هم نیستم

2456
اصلا بهش فکرنکن اینهمه زحمت یه جامیره دستشویی خوبم باشه ایرادمیگیرن بدم باشه ایرادمیگیرن دوست داشتن ...

خخخ همش میره دسشویی خیلی باهال بود😀😀😀😀ایول

خب خورشتم کم بود ولی آب خورشت یعنی سس کمتر بود 

پیش میاد 

من تازه عروس بودم خانواده شوهرو دعوت کردم برنجم شفته شد ، سوپم ابکی شد 

ی مدت با خودم کلنجار زفتم بعد فراموش شد 

دفه بعد که بهتر درست کنی حله 

این اتفاقا واس هرکی میتونه بیفته

میشه برای سلامتی تو دلیم یه دونه صلوات بفرستین؟❤️
ببخشید😀

دیگه دیره بخشش درکارنیست😑 ویارم گرفته ناجور ☹☹😁😁😥😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2714
شوهرمم میگه

با حرصو جوش تو چیزی عوض میشه؟ بیخیال بابا 

منم یبار بازم که تازه عروس بودم فک میکرذم مرغ کافیه کم کذاشتم  البته مهمون ینفر بود 

ن ک کما ینی زیاد نذاشتم 

کم تجربه بودم دیگه

با حرصو جوش تو چیزی عوض میشه؟ بیخیال بابا  منم یبار بازم که تازه عروس بودم فک میکرذم مرغ کافیه ...

آره دیگه چاره ای ندارم جز بیخیالی😀😀آخه حرصم میاد قبلش واسه خودم و شوهرم درست که میکنم عالیییی هیچ کم نمیاد اما تازگیا واسه مهمون کم میاد!!!! البته خیلی کم نه

آره دیگه چاره ای ندارم جز بیخیالی😀😀آخه حرصم میاد قبلش واسه خودم و شوهرم درست که میکنم عالیییی هیچ ...

من ک فک کنم بد نبوده خودت گیر دادی 

با حرصو جوش تو چیزی عوض میشه؟ بیخیال بابا  منم یبار بازم که تازه عروس بودم فک میکرذم مرغ کافیه ...

اما خودم عقیدم اینه که دسپختم خوبه 😀

2706