2733
2734

اگر در خانواده تون عزیزانتون به شدت نسبت به موفقیت شما حسادت داشته باشند چکار میکنین 

یعنی به محض اینکه روی دور موفقیت قرار می گیرید شروع میکنند به اذیت و آزارتان، و بهانه تراشی و بد اخلاقی... و در گذشته شده باشه که شما را مثلا  ۴ _ ۵ سال در زندگی عقب انداخته باشن.. به طور کلی، شما را به شکل نا موفق و ضعیف ترجیح بدن تا موفق و قوی ..

چطوری با این موضوع کنار میاین و مدیریتش می کنید، چطوری در قلب تون ظلم آنها در گذشته را می بخشید و چه رویکردی در پیش می گیرید ؟

با این تفاصیلی ک شما تعریف کردین این گونه افراد واسه من هیچ زمان و به هیچ عنوان عزیز بشمار نمیان !!

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بدون شک هیچ ارزشی براشون نمیزارم و راه خودمو پیش میبرم،کلا برام بی ارزش میشن و نصبت بهشون بی تفاوت میشم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
چجوری میتونن مانع بشن؟  محل زندگیم رو تغییر میدم

اینطوری که مدام دعوا و کدورت های الکی درست کنن .... الکی با همسرتان درگیر بشن که روحیه شما ضعیف بشه... انواع بهانه گیری ها و فشارها و دخالتها و اذیت ها و اعصاب خوردی های مختلف را براتون درست کنن و کارهای دیگه... تا بالاخره مطمئن شن شما از برنامه هایی که داشتید انجامشون میدادین افتادین و بی روحیه و دلسرد شدید بعد دیگه راحت تون بگذارن

هیچوقت از موفقیتا و افکارم جلو بقیه نمیگم که نه دل اونا بسوزه نه انرژیشون بخواد مانع من بشه

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
اینطوری که مدام دعوا و کدورت های الکی درست کنن .... الکی با همسرتان درگیر بشن که روحیه شما ضعیف بشه. ...

خوب تا یجایی مقصر اونا هستند از یکجایی به بعد شما 

مسلما قطع رابطه و بلاک 

2738