2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سز کن ..راحت .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ولی کلا سزارین شو بنظرم

چون زایمان طبیعی واقعا باید خودت بخوای و بری

ولا تحملش برات از مرگم سخت تر میشه

من خودم با جون و دل خواستمو رفتم و راضی ام

موفق شدم به بهترین شکل زایمان کردم

ولی تا نخوای نمیشه

درست زمانی که ناامید میشوی 
2738
اخه میگن سزارین بعدش خیلی اذیتی نمیتونی راحت به بچه ات برسی شما از تجربتون بگید ممنون

من جربه طبعی و سزارین رو دارم 

سزارین واقعا بی درده اما برای بعضیا بی حالی و ناتوانی در انجام کارها رو هم راس میگن عوارضش همیشه باهات حس خیلیهاشو نمیفهمی که بخاطر سز بوده هم رو خودت هم بچه

طبیعی واقعا درد داره اما تا بیای بیتاب بشی تموم شده بچه و مادر اصلا قابل مقایسه با سزارین نیستن بعدش واقعا راحتی و اصلا یه سلامتی خاصی داری 

من اپیدورال نکردم دکترم میگت عوارض سزارین رو داره

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

همه چی بستگی ب بدن داره .. اگه خوش زخم هستین .سزارین عالیه .. اگه ترسو هستین . خوب طبیعی خیلی ترس داره .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706