2726
عنوان

این چه حمکتیه اخه😔😔😔

417 بازدید | 26 پست

یسری ها نرفته رسیده ان یه سری ها هرچه میرن نمیررررسن😔

یسری ها ازاول خوشبخت بودن هرروزم بهتراز دیروزشون یسری ها برعکسش ازاول بدبخت بودن و هرروز بدبخت ترمیشن

یسری ها تو حداقلاشونم موندن بعد یه عده...

اینارو همه رو با اسم حکمت توجیه میکنن😞😞

من نمیوتونم اینو بپذیرم  یعنی چی؟کجاااااااای خدا عااااادله؟ نیست 

چراخداازعذاب یسری ها لذت میبره؟دردکشیدن ما واسه خدا خییییبلی لذت بخشه مثل اینکه😔😔

خدا دوسم نداری منم دوست ندارم

پ ن:جهت درددل دلم خیلی گرفته

واقعا واسه فهمیدن حکمتاش ما خیلی کوچیکیم عزیزم.اصلا مغزمون نمیکشه 

همیشه نیمه ی پر لیوان و ببین 

بالاخره یه چیزی واسه شکر گزاری بهمون داده

مگه نه؟

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم .... یه استادی بود میگفت مهم اینه توی هر شرایطی بهترین خودمون باشیم ‌... میگفت اومدیم این دنیا که فقط ادم بشیم و بریم ولی خودم واقعا نمیدونم 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

خدا ب دلتون آرامش بده🌹

((اینو میگم ، شاید  آروم شید  

این خدا ، همون خدای  روزهای خوب مون ...همون خدای  روز های خوووش مون ...  ولی شاید ما  گاهی  انصاف مونو  یه گوشه کناری  جاش  میذاریم ....))

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

کاراشتباه ماادما رومیزنیم حکمت خدا

ماادمابه چندتااحمق بهامیدیم ومیشن گنده مثل دوستای دوروی من که بهشون بهادادن بااین حالی که ناحقن بااین بهادادن فکرمیکنن حقن ودرستکار اونوقت حق مظلوم خورده میشه

اشتباهات ما ازجانب خودمونه والاخداوندتوکارش بی نقص وعیبه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

ببین دوستم هر چند قبول دارم قلبت از بی عدالتی هایی که میبینی به درد اومده منم مثل خودت بودم همش میگفتم خدایا چرا،چرا باید اینجوری باشه چرا باید به یکی همه چیز بدی به یکی هیچی ندی چرا یکی باید غرق خوشبختی باشه یکی همش تو بدبختی دست و پا بزنه نه این عدالت نیس تو عادل نیستی کلا با خدا سرجنگ داشتم ولی بعد یه مدت دیدم من هر چقد م گلایه کنم و ناراضی باشم فایده نداره هیچی هم تغییر نمیکنه انگار خدا در جواب همه حرفام میگفت همینی که هست میخوای بخوا نمی خوای هم باید بخوای خلاصه اینکه با خدا سر جنگ برندار اول و آخر بازنده خودتی مجبوری یه جوری کنار بیای 

...... 
خدا ب دلتون آرامش بده🌹 ((اینو میگم ، شاید  آروم شید   این خدا ، همون خدای  رو ...

روز خوش کحابود عزیزم

اخرین روزای خوشم برمیگرده به دوران نوجونبم تومدرسه!!

ن نه عدلی دیدم نه انصافی و تابه ابن جای زندگیم معنای واقعی روز خوشو تحربه نکردم

دنیا محل عبوره نه محل رسیدن به آرزو ها. این چیزیه که من فهمیدم . هرچند گاهی وقتا امتحانای خدا اینقدر سخته که ادم کم میاره ولی میگذره. 

میگن اون دنیا کسایی که اینجا سختی کشیدن اونقدر تو نازو نعمتن که میگن کاش خیلی بیشتر عذاب میکشیدیم تا الان اجرشو میگرفتیم. 

تو قران هم اومده که خدا میگه اگه ایمان شما ضعیف نبود سقف خونه های کفارو از نقره میکردیم . یعنی غرق در نعمت های دنیایی میکردیم تا خدا رو فراموش کنن. 

دنیا همینه دیگه هرکس  به طریقی ازمایش میشه هرکس تو یه دوره ای از زندگیش سختی میکشه. 

باردار نیستم.  تصمیم گرفتم مثبت باشم و انرژی های مثبت جذب کنم. همه چی به زودی رو به راه میشه . خدایا ممنونم

عزیزم خدا هیچ وقت بد بنده هاش رو نمیخواد

اگر دیدیم که در زندگی بد میاریم نگاهی به کارهای خودمون واطرافیان مون بندازیم

اگر دیدیم خودمون یا دیگران درحق خودمون ظلم کردیم که متوجه می شیم که این سختی منشاش بنده ی خطا کار خداست

اگر هم دیدیم واقعا هیچ گناهی نداریم ولی شرایط برامون دشوار شده اونجاست که خدا داره با امتحانش درجه بنده اش رو میبره بالا چون خیلی خیلی دوستش داره 

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
2706