2703
2553
عنوان

همه وقتو زندگیم اینه بچمو سرگرم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 100 پست
خودت با پسرت بازی کن به نظر من بچه نیار چون ممکنه احساس کنه توجه شما نسبت بهش کمتر شده و بیشتر حس ت ...

راستی یادم رفت بگم بچه خیلی دوست داره اما رفتارای الانش به شدت اذیتم میکنه مطمئنم باردار بشم بارداری بدی خواهم داشت الان روزی چند بار تو کوچه ها میرم دنبالش بگردم بعد فکر کن من باردار با شکم بزرگ راه بیفتم تو کوچه ها  تصمیم گیری خیلی برام سخته

فامیلامون تمایلی به رفتوامد ندارن ما چند بار رفتیم ولی اونها نیومدن کلا هر چی تلاش کردم احساس کردم ه ...

از بین همکلاسیاش چی 

یعنی تو مدرسه به اون بزرگی یه خانواده نیست باهاشون رفت و آمد کنی؟؟این بچه آینده اش خراب میشه اینطوری 

یه موجود گوشه گیر و منزوی میشه 

بنویس کلاس بره همه جا کلاسه دیگه 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره کفش مخصوص داره    ولی باز موقع راه رفتن درد داره

احتمالا واسه همین تنهاست حس میکنه مثل بقیه نیست من دختر خالم این مشکلو دارم اونم بشدت جمع گریزو دوستی تقریبا نداره همش توی گوشیش با کسی نمیجوشه

2456

الهی دورش بگردم، خوب معلوم چرا بچه اینطوری شده، بخاطر پاهاش و گذشته ی بدی که داشته افسرده شده و اینکه با کسی رفت و آمد ندارین، اگه شرایط کلاس گذاشتنش رو داری بزار، قرآن، زبان،...،ببرش بیرون تا بیشتر  تو جامعه قرار بگیره تا ببینه در مقابل خیلی ها مشکلی نداره 

از بین همکلاسیاش چی  یعنی تو مدرسه به اون بزرگی یه خانواده نیست باهاشون رفت و آمد کنی؟؟این بچه ...

چند ساله دقیق شدم همه بچه های کلاسشون دو و سه فرزندی هستن و تو خونه با هم سرگرم هستن و در درجه بعدی خانواده هاشون تمایل به رفتوآمد با خانواداه و فامیل خودشون دارن با دو سه نفرشونم خیلی سعی کردم ربتوآمد کنم ولی بعد پیچوندن و دیگه نیومدن و سراغ نگرفتن

راستی یادم رفت بگم بچه خیلی دوست داره اما رفتارای الانش به شدت اذیتم میکنه مطمئنم باردار بشم بارداری ...

پسرای من وقتی نی نی دنیا اومد تقریبا هم سن پسر تو بودن دیگه ،کوچیکه 10وبزرگه 12

مشکل اصلی من دعواهای اون دو تا تو خونه بود که با صداشون نی نی از خاب می پرید ،وگرنه انقدر دوسش دارن ،کمک حالم هستن ،بعضی وقتا الان که شش ماهشه میدم سر ظهری به پسرم نیم ساعت میخابم ،خیلی خیلی دوسش دارن 

اگه میتونی بیار 

منم بارداری خیلی سختم شد چون این دو تا رو همش کلاس میبردم 

پسرای من وقتی نی نی دنیا اومد تقریبا هم سن پسر تو بودن دیگه ،کوچیکه 10وبزرگه 12 مشکل اصلی من دعواها ...

شما پسراتون نرمال بودن خب. من میترسم وضعم بدتر بشه شماها چه حوری یه دل میشید بچه میارید ؟چرا من انقد ازین موضوع واهمه دارم؟

2714
چند ساله دقیق شدم همه بچه های کلاسشون دو و سه فرزندی هستن و تو خونه با هم سرگرم هستن و در درجه بعدی ...

ای بابا 

طفلکی پسرت 

آخی چقدر تنهاست 

نقش تو خیلی مهمه 

همه کسش تویی ،اول باید خودت بمب انرژی باشی ،شاد شاد ،بعد ببرش پارک ،برید بازار خرید کنید ،من با پسرا رفتنی البته یکیشونو میبرم چون خرج میزارن رو دستم ،همیشه با فروشنده چک و چونه میزنن ،پسرا خیلی دوست دارن برن بازار ،ادای باباشونو در بیارن 

راستی یه پیشنهاد عالی بدم بهت ،یه روانشناسی به ما میگفت یکی از بهترین کلاسا واسه تعطیلات پسرا اینه که ببری بزاری پیش یه مکانیک تا هم تابستونشون پر شه هم اجتماعی شن ،کلی تجربه کسب میکنن

فک میکنم برای پسر تو عالی میشه 

اون آقا که واسه ما سخنرانی می کرد خیلی از فواید این کارا می گفت که بچه یه کار عملی یاد میگیره و....

شما پسراتون نرمال بودن خب. من میترسم وضعم بدتر بشه شماها چه حوری یه دل میشید بچه میارید ؟چرا من انقد ...

خب از اول باید یکی میاوردی دیگه 

از چی باید بترسی 

پسرت ده سالشه ها بزرگه 

ببینم اصلا پول میدی بره سوپر مارکت خرید کنه ؟؟؟

اصلا بیرون میره ؟

ای بابا  طفلکی پسرت  آخی چقدر تنهاست  نقش تو خیلی مهمه  همه کسش تویی ،اول با ...

ینی با این وضع میتونه مکانیکی کار کنا؟خودم خیلی دوست دارم حرفه ای یاد بگیرم ولی نمیدونم چکار کنم . شوهرمم صبح زود میره آخرشب خسته و کوفته فقط میاد میخوابه

خب از اول باید یکی میاوردی دیگه  از چی باید بترسی  پسرت ده سالشه ها بزرگه  ببینم ا ...

از آینده میترسم ازینکه نکنه یکی دیگه هم مثل این پسرم عصبی باشه نکنه نتونم اون یکی رو هم خوب تربیت کنم نکنه از پس نیازهای اولیه مثل پوشکو دکتر بردن هم برنیام . الان هم بخاطر تیرویید خیلی چاق شدم . از چاقیهای دوران بارداری متنفرم . ازینکه شوهرم کمکم نیست ناراحتم ازینکه نمیتونم با بچم ارتباط برقرار کنم ناراحتم

2706